Miley Cyrus zaśpiewa o pożarze domu, rozwodzie i swoim życiu. Poznaliśmy datę premiery

2020-10-23 18:03 es
Miley Cyrus
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

To doskonała wiadomość dla fanów Miley Cyrus. Wokalistka ma gotowy nowy album! Znamy już datę premiery. Gwiazda ogłosiła na swoim instagramie, że to więcej, niż płyta z piosenkami. Miley Cyrus opowiedziała w muzyce, o wszystkim, co wydarzyło się w jej życiu w ciągu ostatnich dwóch lat. A działo się sporo!

Miley Cyrus nie próżnuje! Kilka dni temu gwiazda zdradziła, że pracuje nad albumem z coverami piosenek Metalliki. To nie jedyny krążek, którego możemy się od niej spodziewać. Przez ostatnie dwa lata Miley Cyrus pracowała nad płytą! Gwiazda zapowiada, że to coś więcej, niż piosenki.

Nowa płyta Miley Cyrus będzie bardzo osobista

Przez ostatnie dwa lata Miley Cyrus pracowała nad albumem. Płyta była praktycznie gotowa, gdy życie wokalistki wywróciło się do góry nogami.

ESKA XD #007

Myślałam, że to wszystko rozgryzłam. Nie tylko płytę z piosenkami i dźwiękami, ale całe moje pieprzone życie. Ale nikt nie kontroluje ego tak dobrze, jak samo życie. Właśnie wtedy, gdy pomyślałam, że cała praca jest skończona… WSZYSTKO przepadło. W tym większość treści związanych z muzyką. Ponieważ WSZYSTKO się zmieniło.

Pisała Miley Cyrus na instagramie.

Podczas pożarów w Kalifornii spłonął dom, w którym mieszkała z Liamem Hemsworthem. Później para wzięła ślub, by rozwieść się po niespełna roku. Faktycznie w życiu Miley Cyrus wszystko się zmieniło!

Nowy album Miley Cyrus nosi tytuł Plastic Hearts. Jest to siódmy studyjny krążek artystki. Nowa płyta Miley Cyrus ukaże się 27 listopada 2020 r.

NAJNOWSZE