Iga Krefft zachwyca w bikini. Wypoczywa na Kanarach

2022-01-27 23:00 es
Iga Krefft
Autor: WBF

Iga Krefft wbrew powszechnej modzie nie relacjonuje na Instagramie każdej wolnej chwili. Tym razem aktorka zrobiła jednak wyjątek. Wypoczywa właśnie na Kanarach i pokazała fanom kilka ujęć z wakacji. Jej zdjęcia w bikini sprawiają, że szczęka opada!

Iga Krefft zyskała szerszą rozpoznawalność za sprawą serialu M jak miłość. Produkcja jest emitowana na TVP od lat. Aktorka wcielała się tam w adoptowaną córkę głównych bohaterów - Hanki i Marka Mostowiaków. Jako Ula Mostowiak Iga Krefft doczekała się pokaźnego grona fanów.

Ci chętnie śledzą również jej muzyczne poczynania. Tak jest, Iga Krefft pod pseudonimem Ofelia wypuszcza swoje piosenki.

Poza tym gwiazda pamięta, by być w kontakcie z obserwatorami. Czasem ogranicza Instagram w trosce o swoje zdrowie psychiczne, ale teraz opublikowała tam pikantne zdjęcia z wakacji.

WOŚP - ESKA licytacja G20

Iga Krefft w bikini kusi na Instagramie

Na nowych zdjęciach widzimy, jak Iga Krefft wypoczywa na Wyspach Kanaryjskich. Spoglądając za okno, na zimną, mokrą i szarą Polskę - bardzo zazdrościmy!

Nie chodzi tylko o słońce i przyjemne ciepełko... Iga Krefft opublikowała zdjęcia w bikini! Wygląda w nich doskonale, co oczywiście zauważyli jej followersi.

- ktoś tez miał najpiękniejsze widoki ever patrząc na Ciebie 😄🔥

- Cudowna kobiecość ❤️🔥

- Uwielbiam te twoje piegi 😍

- Jesteś przepiękna 🙌

Zachwycali się fani w komentarzach.

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Zobacz też:

NAJNOWSZE