Ida Nowakowska pojawiła się w Dance Dance Dance 5 DNI PO PORODZIE! Jak wyglądała?

2021-05-16 12:01 RD
Ida Nowakowska - Dance Dance Dance
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Ida Nowakowska 10 maja urodziła swoje pierwsze dziecko. Już 5 dni później pojawiła się w pracy, a dokładniej mówiąc na planie wielkiego finału programu Dance Dance Dance. Wielu fanów było w szoku. Jak wygląda Ida Nowakowska po urodzeniu dziecka? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

W poniedziałek 10 maja 2021 roku Ida Nowakowska po raz pierwszy została mamą. Tancerka urodziła synka, o czym tego samego dnia dowiedzieliśmy się od jej współpracowników z Telewizji Polskiej.

Dwa dni później Ida i jej mąż zabrali dzidziusia do domu, o czym donieśli osobiście nagrywając filmik przed szpitalem im. Świętej Rodziny w Warszawie. 

Fani do końca nie wiedzieli czy lubiana jurorka programu Dance Dance Dance pojawi się na wielkim finale wielkiego show, który odbył się zaledwie 5 dni po porodzie. 

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Okazuje się, że Ida zaskoczyła chyba wszystkich! Gwiazda pojawiła się w studiu Telewizji Polskiej. Nie ma co ukrywać, że prezenterka i jurorka wyglądała olśniewająco. Zamieściła nawet krótkie nagranie w mediach społecznościowych. Zobaczcie sami: 

NAJNOWSZE