Roksana i Oliwia w Dance Dance Dance 15.05.2021 (finał)

i

Autor: TVP Roksana i Oliwia w Dance Dance Dance 15.05.2021 (finał)

Finał Dance Dance Dance, 15.05.2021: KTO WYGRAŁ taneczne show? [OFICJALNE WYNIKI]

2021-05-15 22:32

Za nami wielki finał programu Dance Dance Dance. Uczestnicy po raz kolejny pokazali, że znaleźli się w hitowym show Telewizji Polskiej nie bez powodu. Co działo się w finałowym odcinku? Kto wygrał Dance Dance Dance? Zobaczcie i przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Finał Dance Dance Dance był mega emocjonujący. Kto wygrał wielkie show? To pytanie, na które odpowiedzi szuka wiele osób. Na Hotplota.pl oczywiście na nie odpowiemy. Najpierw jednak w telegraficznym skrócie opiszemy, co działo się w wielkim finale Dance Dance Dance. 

Do wielkiego finału dostały się dwie pary:

  • Roksana Węgiel i Oliwia Górniak,
  • Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak.

W finale każda para zatańczyła dwie choreografie w duecie, a każdy finalista po jednej solówce.

Roksana i Oliwia “4 Minutes” Madonny i Justina Timberlake’a oraz układ do „Intoxicated" Martina Solveig & GTA.

Roksana Węgiel wcieliła się w rolę Michaela Jacksona Thriller, a Oliwia Górniak Le Freak formacji Chic.

Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka zatańczyli układ z filmu West Side Story - America oraz przypomnieli swój występ z trzeciego odcinka „Dance Dance Dance” prezentując choreografię do przeboju „These Boots Are Made for Walkin’” Nancy Sinatry.

W solówkach Anna Matysiak zatańczyła “Bad”, a Stanisław Karpiel-Bułecka do hitu Ricky’ego Martina „Livin’ la Vida Loca”.

W trakcie finałowego odcinka Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola nie przyznawali punktów za występy, bo jurorami, którzy wybiorą zwycięską parę byli widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. Ogłoszenie wyników odbyło się na żywo.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

FINAŁ Dance Dance Dance: KTO WYGRAŁ? 

Ogłoszenie wyników odbyło się NA ŻYWO w studiu Telewizji Polskiej. 

Program DANCE DANCE DANCE WYGRAŁY ROKSANA WĘGIEL I OLIWIA GÓRNIAK! 

Co ciekawe, w studiu TVP pojawiła się Ida Nowakowska, która zaledwie kilka dni temu urodziła dziecko. Przypomnijmy, w poniedziałek 10 maja 2021 roku Ida Nowakowska po raz pierwszy została mamą. Tancerka urodziła synka, o czym tego samego dnia dowiedzieliśmy się od jej współpracowników z Telewizji Polskiej.

Dwa dni później Ida i jej mąż zabrali dzidziusia do domu, o czym donieśli osobiście nagrywając filmik przed szpitalem im. Świętej Rodziny w Warszawie. 

Sonda
Co wolisz, The Voice Kids czy Dance Dance Dance?