Ida Nowakowska pokazała, jak karmi piersią. To jej pierwszy taki Dzień Matki!

2021-05-26 9:48 mm
Ida Nowakowska - Dance Dance Dance
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Ida Nowakowska zamieściła na Instagramie post, w którym pokazała, jak karmi piersią swojego malucha. Tancerka zamieściła na Insta Story animację, w której oznaczyła markę biustonoszy zaprojektowanych z myślą o karmiących matkach. Post gwiazdy TVP wywołał w sieci wielkie poruszenie.

Ida Nowakowska od nieco ponad dwóch tygodni jest szczęśliwą mamą. Tancerka urodziła synka zaledwie kilka dni przed wielkim finałem programu Dance Dance Dance. Wcześniej regularnie relacjonowała swoją ciążę na Instagramie.

Po urodzeniu dziecka Ida Nowakowska szybko wróciła do pracy oraz na Instagram. Gwiazda zaprezentowała przyznane przez polskich jurorów punkty na Eurowizji, a w internecie konsekwentnie chwali się pierwszymi krokami w macierzyństwie.

Ida Nowakowska pokazała, jak karmi piersią

Jak upływa jej w roli rodzica pierwszy w życiu Dzień Matki? Zaglądając 26 maja na Instagram można odnieść wrażenie, że Ida Nowakowska to dziś najpopularniejsza mama tego serwisu. A wszystko przez jeden post na Insta Story...

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" opublikowała na Insta Stories krótki filmik, na którym pokazała, jak karmi piersią swojego synka. Przy okazji świeżo upieczona mama pochwaliła markę biustonoszy, które bardzo ułatwiają młodym mamom karmienie.

Jak zwykle nasze ulubione przystanki na amciu.

Wyprzedzając pytania...

Super biustonosz do karmienia oczywiście od @momtobe.pl

- napisała Ida Nowakowska.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY
NAJNOWSZE