Ida Nowakowska wreszcie zdradziła imię synka! Czekała aż do chrztu

2021-09-13 11:47 mm
Ida Nowakowska
Autor: wbf

Ida Nowakowska dotrzymała słowa i po wielu tygodniach trzymania fanów w niepewności wreszcie ujawniła, jak ma na imię jej dziecko. Jak nazwali swojego synka prezenterka TVP i jej mąż? Zobaczcie!

Ida Nowakowska wiosną 2021 roku została po raz pierwszy mamą. Na krótko przed finałem programu Dance Dance Dance na świat przyszedł synek prezenterki i jej męża, Jacka Herndona.

Gwiazda "Pytania na śniadanie" dość szybko pokazała na Instagramie pierwsze filmiki i fotki z dzieckiem, ale długo nie chciała zdradzić, jak jej synek będzie miał na imię. Ida Nowakowska postanowiła, że poczeka z tym aż do chrztu swojej pociechy.

Dotrzymała słowa! Chrzest dziecka już za nami i gwiazda mogła właśnie zdradzić, jak nazywa się jej maluszek.

Ida Nowakowska ujawniła imię dziecka

Gwiazda PnŚ została mamą w maju tego roku. Jeszcze w wakacje synek Idy został ochrzczony. Uroczystość odbyła się w Warszawie, w kościele Świętego Krzyża.

Oczywiście Ida Nowakowska i Jack Herndon nie chwalili się tym wcześniej w mediach społecznościowych, dzięki czemu udało się utrzymać rodzinny charakter chrztu.

Po chrzcinach dziecka Ida Nowakowska zgodnie z wcześniejszą obietnicą zdradziła, jak ma na imię jej synek. Dziecko gwiazdy otrzymało imiona Maksymilian Marek!

Sonda
Jaka liczba dzieci jest według Ciebie idealna?
ESKA Live z Shanguy! Zapowiedź gorącego występu!
NAJNOWSZE