Szczęśliwa Doda i Max Hodges wyplątują się z ręczników. "ROK żyłam w mroku"

2021-09-13 10:36 mm
Doda i Max Hodges
Autor: WBF, TikTok.com/Doda

Wygląda na to, że Doda nie zamierza tracić czasu na rozmyślanie o swoim nieudanym małżeństwie i chce korzystać z życia w towarzystwie osoby, która sprawia jej największą radość. Piosenkarka pojawiła się publicznie z Amerykaninem, o którym niedawno pisano w kontekście rzekomego romansu Dody. To Max Hodges, przystojny blondyn, z którym Doda swego czasu bawiła się na wakacjach w Turcji.

Czy Doda i Max Hodges są parą, czy tylko (aż?) parą... najlepszych przyjaciół? O tym zapewne przekonamy się już niebawem. Jeśli artystka rzeczywiście związała się z przystojnym długowłosym blondynem, na pewno sama przekaże to fanom.

Ale jedno jest pewne: Max Hodges sprawił, że na twarzy Dody znów zagościł uśmiech! Najlepszy dowód to nowe zdjęcie artystki na Instagramie oraz filmik, jaki Doda i Max Hodges nagrali razem na TikToku.

Wyrzuce to z siebie bo wiem, że dam tym siłe innym: ROK żyłam w mroku. W końcu wyszło słońce…w Warszawie też🌞Czasami nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo możemy zniszczyć czyjąś wole życia lub na nowo ją rozpalić. Korzystajcie z tej mocy z mądrym sercem. Za dużo już pożegnalnych listów.

- napisała Doda na Instagramie, przy wspólnym zdjęciu z Maxem.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami szczęścia dla piosenkarki i jej przyjaciela.

W swoim najnowszym poście na Instagramie Doda odsyła fanów na swojego TikToka. A tam... nowy filmik, który artystka nagrała razem z Maxem Hodgesem!

Na wideo widzimy, jak Doda i Max biorą udział w tzw. #towelchallenge, próbując wyplątać się ze splecionych ręczników (tak przy okazji - próbowaliście kiedyś, czy to w ogóle jest możliwe? :))

Kiedy w sieci pojawiały się kolejne plotki o romansie Dody z Maxem Hodgesem, piosenkarka konsekwentnie podkreślała, że tej jest jej bliskim przyjacielem. Ale czy to aktualny status jej relacji z Amerykaninem? Powyższy filmik może rodzić przypuszczenia, że tych dwoje łączy coś więcej. Jak sądzicie?

Sonda
To przyjaźń, czy coś więcej?
ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!
NAJNOWSZE