Klaudia Halejcio w ciąży promienieje. Zobaczcie jak jej do twarzy z brzuszkiem

2021-04-10 15:09 es

Klaudia Halejcio spodziewa się pierwszego dziecka. O tym, że gwiazda jest w ciąży, dowiedzieliśmy się w bardzo romantycznych okolicznościach, ponieważ ogłosiła to w Walentynki. Teraz brzuszek gwiazdy zrobił się dość spory i rośnie każdego dnia. Wraz z dodatkowymi kilogramami Klaudia Halejcio pięknieje. Widać od razu, że celebrytce ciąża służy. Zresztą sami zobaczcie w naszej galerii!

Klaudia Halejcio funkcjonuje w polskim show-biznesie od lat. Pierwsze kroki w aktorstwie stawiała już jako 4-latka! Zaczynała w teatrze, by później trafić do kina. Na koncie ma pomniejsze role w produkcjach takich jak 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach czy Last minute.

Teraz Klaudia Halejcio przygotowuje się do najważniejszej, życiowej roli. W Walentynki dowiedzieliśmy się, że celebrytka spodziewa się dziecka! Ojcem jest nieznany w mediach partner gwiazdy, Oskar.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Klaudia Halejcio promienieje w ciąży

Od razu widać, że Klaudia Halejcio na ciąże bardzo czekała. Gwiazda chętnie relacjonuje jej przebieg w mediach społecznościowych. Przygotowała specjalny filmik z okazji ujawnienia płci dziecka. Okazuje się, że Klaudia Halejcio będzie miała córkę.

Gwiazda na razie nie może wpaść na żadne pomysł co do imienia, więc radzi się swoich obserwatorów. Macie jakieś pomysły?

Na wybór imienia Klaudia Halejcio ma jeszcze trochę czasu. Obecnie celebrytka jest w 30 tygodniu ciąży. Zobaczcie jak ładnie jej z brzuszkiem w naszej galerii!

NAJNOWSZE