Agnieszka Kaczorowska

i

Autor: WBF

Agnieszka Kaczorowska rozczulona drzemką córki. "Miłość jeszcze większa."

2021-04-21 19:03

Niespełna dwa lata temu Agnieszka Kaczorowska i jej mąż, Maciej Pela zostali rodzicami. Mała Emila od razu stała się całym ich światem. Tancerka bardzo chętnie opowiada o macierzyństwie na Instagramie. Agnieszka Kaczorowska podzieliła się z fanami przemyśleniami na temat upływu czasu i... wspólnych drzemek. Zachowanie córki bardzo ją wzruszyło!

Od niespełna dwóch lat Agnieszka Kaczorowska spełnia się w roli matki. Niedługo przyjdzie jej zmierzyć się z podwójną ilością obowiązków, ponieważ gwiazda jest w ciąży. Ojcem obu dzieci jest mąż tancerki, Maciej Pela.

Celebrytka na swoim Instagramie chętnie relacjonuje przebieg ciąży oraz opowiada o macierzyństwie. Agnieszka Kaczorowska właśnie postanowiła podzielić się z fanami uroczym zachowaniem córki. Czym mała Emilka tak wzruszyła sławną mamę?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Agnieszka Kaczorowska wzruszona drzemką córki

Tancerka pozostaje z fanami w stałym kontakcie. Teraz podzieliła się z nimi przemyśleniami, do jakich skłoniła ją drzemka córki.

Ależ mnie dziś córeczka rozczuliła i przywołała wspomnienia... 1,5 roku temu na tym fotelu robiłyśmy przytulone drzemki kilka razy dziennie...?? Dziś po moich 4 h poza domem była wielka potrzeba przytulenia...dwa bujnięcia i Skarbulek śpi...? Tak wiele i tak niewiele się zmieniło.Miłość jeszcze większa.

Napisała Agnieszka Kaczorowska.

Gwiazda dodała, że teraz "mamusiowych obowiązków" jest więcej, bo już bujają się we trzy. Przy okazji Kaczorowska uskarżyła się na brakujący zagłówek. Czyżby to jakaś aluzja do męża? ;)

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Gdzie mieszka Britney Spears?