Hugh Jackman skończył 51 lat! Nadal przyciąga kobiety? [GALERIA]

2019-10-12 10:45 kp

Pochodzący z Sydney Hugh Jackman to jeden z najbardziej wszechstronnych gwiazdorów światowego kina. Aktor świetnie sprawdza się w romantycznych filmach w roli amantów, ale jest też doskonałym bohaterem kina akcji czy science-fiction. Hugh Jackman kończy właśnie 51 lat! Z tej okazji sprawdźmy, co u niego!

Hugh Jackman podbił Hollywood stosunkowo późno - dopiero w 2000 roku wystąpił w pierwszym filmie z serii X-Men, mając wtedy 32 lata. Rok później podbił serca kobiecej części widowni z całego świata jako ukochany Meg Ryan z filmu Kate i Leopold. Od tamtego czasu jego kariera kwitnie. Hugh Jackman zagrał w dziesiątkach produkcji i jest dziś jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów Fabryki Snów.

12 października 2019 roku Hugh Jackman skończył 51 lat! Z tej okazji sprawdzamy, czy wciąż ma w sobie siłę przyciągania i co - poza aktorstwem - zajmuje go w ostatnim czasie.

Hugh Jackman skończył 51 lat

W ostatnich latach Hugh Jackman odkrył w sobie nową pasję! Za sprawą takich ról jak Jean Valjean w Nędznikach czy P.T. Barnum w Królu Rozrywki okazało się, że Hugh Jackman lubi i... potrafi śpiewać! Sztuka wokalna wciągnęła go tak bardzo, że w maju tego roku aktor wyruszył w trasę koncertową po świecie, podczas której wykonuje przed publicznością utwory ze swoich produkcji i klasyczne hity Hollywood. Koncerty na stadionach przyciągają tłumy, a Hugh Jackman czuje się na scenie jak ryba w wodzie. Zobaczcie sami:

W wolnym czasie Hugh Jackman chętnie zagląda na siłownię, o czym świadczy jego doskonała, umięśniona sylwetka. Z okazji jego 51. urodzin zobaczcie jego najnowsze zdjęcia!

NAJNOWSZE