Nowa dziewczyna Liama Hemswortha to gwiazda Dynastii, Maddison Brown! [WIDEO]

2019-10-11 19:22 nk
Maddison Brown
Autor: AP/East News

Jak Wam pisaliśmy, Liam Hemsworth ma nową dziewczynę. Następczyni Miley Cyrus to Maddison Brown - aktorka znana z serialu Dynastia. Para była widziana razem na randce, podczas której Liam i Maddinson jechali razem nowojorskim metrem! Myślicie, że to już coś poważniejszego, skoro tak oficjalnie pokazują się razem? Zobaczcie video!

Jak Wam pisaliśmy, Liam Hemsworth został przyłapany na randce z piękną blondynką. Choć jej personalia początkowo nie były nam znane, to, co nas uderzyło w wyglądzie pięknej dziewczyny, to jej duże podobieństwo wizualne do Miley Cyrus.

Fani serialu Dynastia szybko rozpoznali, że tajemniczą dziewczyną jest Maddison Brown - aktorka, znana z rebootu słynnej opery mydlanej, w którym wciela się w Kirby Anders.

Liam Hemsworth i Maddison Brown na randce w... metrze!

Choć nie wiadomo, jak długo Liam Hemsworth i Maddinson Brown tak naprawdę się spotykają, ani jak poważna relacja ich łączy, na pierwszy rzut oka widać, że nie są tylko kumplami, ale też, że to nie był ich pierwszy spacer za rękę. ;)

Poza wspólnym posiłkiem, kawą, drinkami oraz spacerem Liam Hemsworth i Maddison Brown przejechali się nowojorskim metrem. Paparazzi przyłapali ich przy kasie, gdzie para kupowała bilety na przejazd.

Myślicie, że aktorzy specjalnie pokazali się publicznie, by pokazać, że Liam w końcu rozpoczął nowy etap życia po głośnym rozstaniu z Miley? W końcu ona przez ostatnie dwa miesiące nie traciła czasu...

Zobaczcie video!

Maddison Brown
Autor: AP/East News
NAJNOWSZE