Honorata Skarbek o traumie w Twoja Twarz Brzmi Znajomo: "Miałam ochotę strzelić sobie w łeb"

2022-07-06 11:12 Joanna Dembek
Honorata Skarbek
Autor: AKPA Honorata Skarbek opowiedziała o dawnych problemach psychicznych

Honorata Skarbek po latach wyjawiła jaki stan psychiczny towarzyszył jej podczas nagrywania kolejnych odcinków programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Traumatyczne przeżycia nie pozwalały jej normalnie funkcjonować.

Honorata Skarbek pojawiła się niedawno w podcaście Żurnalisty, gdzie opowiedziała wiele na temat swoich traum i czasie spędzonym na planie uwielbianego przez widzów w Polsce programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Piosenkarka wyznała, że przeżywała wówczas bardzo ciężki czas, a jej psychika ledwo pozwalała jej normalnie funkcjonować.

Poważne problemy psychiczne Honoraty Skarbek zbiegły się z nagrywaniem programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Honorata Skarbek wzięła udział w 10. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie wcielała się w postacie sławnych muzyków. Program ma zadanie bawić publiczność i dostarczać rozrywkę na wysokim poziomie. Dla Honoraty, jako jednej z uczestniczek, było to boleśnie trudne zadanie, gdyż w tym samym czasie zmagała się z poważnymi problemami natury psychicznej.

Byliśmy na planie zdjęciowym po 12 godzin dziennie, musząc jeszcze świetnie wystąpić, dawać wywiady, zaśpiewać, zagrać, zatańczyć i zrobić wszystko, żeby stworzyć po prostu fajny program. A tak naprawdę miałam ochotę strzelić sobie w łeb za kulisami – zwierzyła się piosenkarka.

Piosenkarka wyznała również, że nie była w stanie oglądać swoich występów. A te trzy miesiące jej życia były dla niej najgorszym czasem biorąc pod uwagę całą jej karierę.

Nie oglądałam ani razu, ani jednego mojego występu. Z racji tego, że ten program kojarzy mi się z ultra traumą, bo czułam się wtedy jak gó*no, a musiałam w nim być, więc nie chciałam w ogóle do tego wracać, żeby nie mieć żadnych takich migawek – zdradziła w wywiadzie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Maja Bohosiewicz opowiada o swojej depresji. Lekarze w porę zareagowali!

Honorata Skarbek była zmuszona zrezygnować z wielu propozycji pracy

Honorata opowiedziała szerzej o tym jakie myśli jej towarzyszyły w tym trudnym czasie oraz o skomplikowanym zachowaniu, którego do końca sama nie potrafi zrozumieć.

Mam jakiś rozszczep osobowości. Z jednej strony jestem bestią sceniczną i jak wchodzę na scenę, to potrafię to zrobić dobrze. A z drugiej strony jestem taką zlęknioną, przestraszoną, emocjonalnie roz*ebaną dziewczynką, która nienawidzi ludzi, ma fobię społeczną, sama nie wejdzie do galerii handlowej, bo jak ktoś się na nią spojrzy, to się popłacze w kiblu – opowiedziała dziennikarzowi.

Artystka nie narzekała w tym czasie na propozycje udziału w innych programach rozrywkowych, jednak ze względu na psychiczną dyspozycyjność musiała odmówić wielu producentom znanych formatów telewizyjnych jak Dance Dance Dance czy Starsza Pani Musi Zniknąć.

Sonda
Czy będziesz oglądać nową edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052
NAJNOWSZE