Heidi Klum i Tom Kaulitz zakochali się w swoim psie! Teraz już wiemy, dlaczego [WIDEO]

2019-09-16 17:35 kp
Heidi Klum, Tom Kaulitz, Anton
Autor: Astrid Stawiarz/Getty AFP/East News; Instagram/ Heidi Klum

Heidi Klum i Tom Kaulitz ujawnili pod koniec sierpnia, że ich rodzina powiększyła się o... czworonoga. Młode małżeństwo do szaleństwa zakochane jest w sześciomiesięcznym Antonie i nic dziwnego - to jeden z najbardziej niezwykłych psów, jakie widzieliśmy! Tymczasem modelka pokazała jak Anton wyglądał jako szczeniaczek.

Czy jest na świecie ktoś, kto nie kocha małych szczeniaczków? ;) Urocze, młode pieski to prawdziwi łamacze serc i nie ma chyba nikogo, kto na ich widok nie wpadałby w zachwyt. Dokładnie to samo spotkało Heidi Klum i Toma Kaulitza, którzy kilka miesięcy temu zostali właścicielami małego Antona.

Dziś o Antonie trudno powiedzieć "mały" - o czym przekonacie się za chwilę - choć na pewno nie można odebrać mu uroku. Tymczasem Heidi Klum pokazała filmik z ich pierwszego spotkania z psiakiem!

Szczeniak Heidi Klum i Toma Kaulitza

Pod koniec sierpnia Heidi Klum i Tom Kaulitz zdradzili na Instagramie, że w ich domu zamieszkał nowy członek rodziny - Anton. Gwiazda pokazała kilka zdjęć z psem, a internauci natychmiast uznali, że to najprawdopodobniej wilczarz irlandzki - to jedna z największych ras psów (dorosłe zwierzę waży około 50 kilogramów), a przy tym łagodny i przywiązany przyjaciel.

Teraz Heidi Klum pokazała nagranie z jej pierwszego spotkania z psiakiem sprzed kilku miesięcy. Nic dziwnego, że ona i Tom Kaulitz natychmiast się w nim zakochali!

Uroczy, prawda?

Dla formalności - tak sześciomiesięczny Anton wygląda obecnie!

Wyświetl ten post na Instagramie.
ANTON (6Month) Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)

Spodziewaliście się, że Heidi Klum wybierze takiego giganta zamiast chihuahua? ;)

NAJNOWSZE