Billie Eilish zamyka usta hejterom! "Znudziły mnie te komentarze"

2019-09-16 13:51 kp
Billie Eilish
Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News

Billie Eilish zdążyła już pokazać, że zdecydowanie pozostaje wierna swojemu stylowi - zarówno w kwestii muzyki, jak i zachowania oraz ubioru. Młoda gwiazdka nie idzie na kompromisy i właśnie za to pokochali ją jej fani. Nie brakuje jednak i tych, którym wydaje się, że lepiej wiedzą, jak Billie powinna wyglądać... dla nich ma już odpowiedź!

Gdy kilka lat temu młodziutka Billie Eilish zaczęła stawiać pierwsze kroki w muzyce, każdy, kto ją spotkał, wiedział, że nadchodzi nowa jakość w światowym showbiznesie! Okazało się bowiem, że 17-latce udało się uniknąć zaszufladkowania i pójścia w ślady innych młodych gwiazdek, śpiewających popowe piosenki dla nastolatek. Na swojej płycie When We All Fall Asleep Where Do We Go wokalistka zachwyciła dojrzałym podejściem do muzyki i oryginalnym brzmieniem.

Niemniej oryginalny niż muzyka Billie Eilish, jest jej styl. Młoda gwiazda ubiera się w luźne, kolorowe ubrania, nigdy nie epatuje dekoltem, uwielbia męskie bluzy i obszerne dresy. I wygląda w tym świetnie - w końcu zdążyła zachwycić nawet samą Annę Wintour.

Billie Eilish komentuje swój styl

Billie Eilish zdaje sobie jednak sprawę z tego, że nie brakuje osób, którym jej styl nie odpowiada. Te zresztą bez skrupułów publikują na jej profilu na Instagramie kolejne komentarze z "dobrymi radami" na temat tego, jak powinna wyglądać. Billie ma jednak spory dystans do wszelkich tego typu uwag i w najnowszym poście ironicznie się do nich odniosła.

Gdybym tylko ubrała się normalnie, byłabym znacznie bardziej gorąca, tak tak, dawajcie lepsze komentarze, bo te mnie już nudzą

- napisała gwiazdka pod nowym zdjęciem w obszernych, kolorowych ciuchach.

Wy też uważacie, że Billie Eilish powinna coś zmienić w swoim stylu?

>> 9 najbardziej odjechanych cytatów Billie Eilish! Ona ma niewyparzony język

NAJNOWSZE