Heidi Klum i Tom Kaulitz świętują rocznicę ślubu! Co za tort!

2020-08-04 9:10 KP
Heidi Klum
Autor: Rex Features/East News

Gdy Heidi Klum związała się z młodszym od niej o 27 lat Tomem Kaulitzem z zespołu Tokio Hotel, niewiele osób wróżyło im wspólną przyszłość. Tymczasem para świętuje właśnie 1. rocznicę ślubu i ma się lepiej niż kiedykolwiek. Modelka i muzyk spędzili dzień rocznicy z najbliższymi - nie zabrakło atrakcji, wspominek i wyjątkowego tortu.

Heidi Klum i Tom Kaulitz pokazują, że miłość nie ma żadnych granic wiekowych. Po rozwodzie z Sealem i kilku romansach w 2018 roku serce niemieckiej supermodelki zabiło szybciej dla młodego muzyka zespołu Tokio Hotel, Toma Kaulitza. Mimo dzielącej ich różnicy 27 lat celebryci szybko się w sobie zakochali i już 22 lutego 2019 roku - rok po tym, jak się poznali - wzięli w Los Angeles cichy ślub.

Na tym para jednak nie poprzestała. Na początku sierpnia tego samego roku Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli drugi ślub i wyprawili bajeczną ceremonię na jachcie we włoskim Capri. Teraz świętują pierwszą rocznicę tamtego wydarzenia!

Heidi Klum i Tom Kaulitz świętują rocznicę ślubu

Z okazji rocznicy ślubu z Tomem Kaulitzem Heidi Klum zamieściła na Insagramie wypełniony serduszkami post ze zdjęciem z ceremonii.

Tom, każdego dnia zakochuję się w tobie na nowo ❤️ Dzisiaj świętuję z tobą naszą miłość ❤️ ❤️ Ślub jest bez wątpliwości jednym z najwspanialszych dni ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Wszystkie sprzeczności życia toną i zatracają się w miłości ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

- napisała modelka. Gwiazda pochwaliła się oryginalnym tortem w kształcie statku, którym para nawiązała podczas rocznicy do miejsca, w którym wzięła ślub. Jacht nazwany Christina O. ma za sobą długą historię ślubów - wcześniej na tym samym pokładzie ślubowały Grace Kelly i Jacqueline Kennedy.

Wszystkiego dobrego!

Wyświetl ten post na Instagramie.
We miss you ⚓️💦Christina O ❤️ Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)
Wyświetl ten post na Instagramie.
🥰❤️ Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)
NAJNOWSZE