Hilaria Baldwin i Alec Baldwin

i

Autor: RMCL, NGRE/Backgrid/East News

62-letni Alec Baldwin z żoną Hilarią w 8. miesiącu ciąży na plaży! Piękna rodzinka?

2020-08-03 23:52

Hilaria i Alec Baldwin długo starali się o piąte dziecko. Te starania były okraszone dużym cierpieniem, kiedy 36-letnia Hiszpanka poroniła. Na szczęście w końcu parze udało się w końcu doczekać zdrowej ciąży. Żona Aleca Baldwina jest na samej końcówce i wciąż wygląda zjawiskowo! On też? Zobaczcie zdjęcia!

Alec i Hilaria Baldwin wychowują już czworo dzieci: 6-letnią Carmen, 4-letniego Rafaela, 3-letniego Leonardo i 15-miesięcznego Romeo. Sam Alec jest też ojcem 24-letniej Ireland z małżeństwa z Kim Basinger. Celebrycka para bardzo marzyła jednak o kolejnym maleństwie w domu. Niestety, dotąd te starania nie kończyły się sukcesem - Hilaria Baldwin porodziła aż dwa razy w jednym roku.

Na szczęście w końcu udało się i już w 1. połowie września 62-letni aktor zostanie po raz szósty ojcem.

Baldwinowie na plaży. Brzuszek jest spory! Ten Hihlarii też... ;)

2 sierpnia 2020 fotoreporter przyłapał państwa Baldwinów podczas rodzinnego wypadu na plażę w Nowym Jorku. Hilaria Baldwin jest na końcówce 8. miesiąca ciąży, więc poród może rozpocząć się w każdej chwili. Mimo to żona Aleca Baldwina zdaje się być w świetnej formie. Wzięła nawet na ręce jednego z synów! 62-letni aktor też zdaje się tryskać energią. Myślicie, że podoła opiece nad pięciorgiem małych dzieci?!

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE