62-letni Alec Baldwin z żoną Hilarią w 8. miesiącu ciąży na plaży! Piękna rodzinka?

2020-08-03 23:52 nk
Hilaria Baldwin i Alec Baldwin
Autor: RMCL, NGRE/Backgrid/East News

Hilaria i Alec Baldwin długo starali się o piąte dziecko. Te starania były okraszone dużym cierpieniem, kiedy 36-letnia Hiszpanka poroniła. Na szczęście w końcu parze udało się w końcu doczekać zdrowej ciąży. Żona Aleca Baldwina jest na samej końcówce i wciąż wygląda zjawiskowo! On też? Zobaczcie zdjęcia!

Alec i Hilaria Baldwin wychowują już czworo dzieci: 6-letnią Carmen, 4-letniego Rafaela, 3-letniego Leonardo i 15-miesięcznego Romeo. Sam Alec jest też ojcem 24-letniej Ireland z małżeństwa z Kim Basinger. Celebrycka para bardzo marzyła jednak o kolejnym maleństwie w domu. Niestety, dotąd te starania nie kończyły się sukcesem - Hilaria Baldwin porodziła aż dwa razy w jednym roku.

Na szczęście w końcu udało się i już w 1. połowie września 62-letni aktor zostanie po raz szósty ojcem.

Baldwinowie na plaży. Brzuszek jest spory! Ten Hihlarii też... ;)

2 sierpnia 2020 fotoreporter przyłapał państwa Baldwinów podczas rodzinnego wypadu na plażę w Nowym Jorku. Hilaria Baldwin jest na końcówce 8. miesiąca ciąży, więc poród może rozpocząć się w każdej chwili. Mimo to żona Aleca Baldwina zdaje się być w świetnej formie. Wzięła nawet na ręce jednego z synów! 62-letni aktor też zdaje się tryskać energią. Myślicie, że podoła opiece nad pięciorgiem małych dzieci?!

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE