Harry Styles na prywatnym Sylwestrze? Może dostać 1,3 miliona dolarów!

2021-12-20 18:50

Harry Styles to jeden z najpopularniejszych muzyków obecnych czasów. Jego piosenki to międzynarodowe hity. Nic dziwnego, że wielu bogatych i wpływowych ludzi chciałoby go na swojej imprezie. Harry Styles dostał propozycję występu na prywatnym Sylwestrze. Może zarobić nawet 1,3 miliona dolarów w kilka godzin!

Harry Styles doskonale wiedział, jak pokierować swoją karierą. Po zakończeniu przygody z One Direction najszerzej rozłożył skrzydła. Jego solowa muzyka cieszy się ogromną popularnością.

Wokalista zyskał taką sławę, że mógł się zająć także innymi gałęziami show-biznesu. Zainteresował się modą oraz zagrał w kilku filmach.

Dzięki tym zabiegom Harry Styles to obecnie jeden z najsławniejszych artystów świata! Nic dziwnego, że wiele osób z zasobnym portfelem marzy o jego prywatnym występie...

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Harry Styles wystąpi na prywatnym Sylwestrze?

Według doniesień The Sun artysta dostał bardzo kuszącą propozycję. Harry Styles miałby otrzymać 1,3 miliona dolarów za zaśpiewanie na prywatnym koncercie sylwestrowym w Fontainebleau w Miami Beach na Florydzie.

Na początku źródło The Sun powiedziało, że „nie mógł uwierzyć, że zaoferowano mu milion funtów za zaśpiewanie kilku piosenek”.

Decyzja jednak nie jest łatwa, ponieważ zaledwie dzień wcześniej Harry Styles ma być główną gwiazdą imprezy Capital One's Beach Bash w South Beach.

The Sun przekonuje, że Harry Styles wciąż jeszcze nie podjął decyzji. Artystę kusi perspektywa takiego zarobku, ale z drugiej strony marzy o Sylwestrze z ukochaną - Olivią Wilde.

Harry Styles nie ma przed Tobą tajemnic! Sprawdź, czy wiesz o nim wszystko

Pytanie 1 z 11
Jakie brzmi drugie imię arysty?