Harry Styles o One Direction w SNL: "To moi bracia!" Nie wymienił jednego z nich [WIDEO]

2019-11-17 10:56 kp
Harry Styles
Autor: Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Harry Styles był prowadzącym ostatniego odcinka show Saturday Night Live! Piosenkarz nie tylko wykonał na scenie zaskakującą wersję swojego nowego hitu Lights Up, ale przede wszystkim wygłosił słynny monolog zaproszonej gwiazdy, w której żartował z siebie, swojej muzyki, Wielkiej Brytanii i... One Direction. To zadziwiło nawet jego najwierniejszych fanów!

Fani Harry'ego Stylesa odliczali ostatnio dni do zapowiadanego występu gwiazdora w Saturday Night Live. Piosenkarz nie zawiódł publiczności i dał świetne, pełne humoru show! Nie zabrakło też oczywiście muzyki i... wielu strojów! Jak na Harry'ego Stylesa przystało, podczas programu przebierał się naprawdę wiele razy.

Występ Harry'ego Stylesa w SNL otworzył zwyczajowy, kilkuminutowy monolog. Wystrojony w żółte spodnie, niebieską koszulę i luźną marynarkę piosenkarz zaczął od... żartu ze swoich związków! "Jak w przypadku wszystkich moich poważnych związków, spędzimy wspaniałą noc i już nigdy więcej się nie zobaczymy" - powiedział do publiczności. Najwięcej emocji wzbudziły jednak jego nawiązania do One Direction!

Harry Styles w SNL

Większość fanów Harry'ego Stylesa w ogóle nie przypuszczała, że będzie on mówił o One Direction. Od początku solowej kariery wokalista wyraźnie unikał wracania do czasów występów w zespole, skupiając się tym, co robi obecnie. W SNL Harry Styles nie mógł jednak udawać, że 1D nigdy nie istnieli.

Nie wiem, czy o tym słyszeliście, ale nie jestem więcej w boy bandzie. Teraz jestem w man bandzie. Byłem w zespole nazywanym One Direction. Jak wspaniale byłoby, gdyby byli tu dzisiaj? Cóż, nie ma ich tu.

- stwierdził Harry Styles z poważną miną, by po chwili wbić szpilę... Zaynowi Malikowi!

Kocham tych chłopaków. To moi bracia. Niall, Liam, Louie... Ringo.

- powiedział Harry, po krótkim zastanawianiu wymieniając członka The Beatles w miejscu Zayna Malika.

Cóż, Harry Styles i Zayn Malik nigdy nie ukrywali, że nie byli sobie bliscy. W wywiadach po odejściu z One Direction Zayn mówił wprost, że nigdy nie miał dobrego kontaktu z Harrym i nie rozmawiał z nim, nawet będąc jeszcze w zespole. Inna sprawa to fakt, że piosenkarze 1D najwyraźniej wciąż mają żal za sposób, w jaki Zayn pożegnał się z zespołem.

>> Liam Payne: "Zayn Malik nawet się nie pożegnał, gdy odszedł z One Direction"

W SNL Harry Styles zaśpiewał nową wersję swojego hitu Lights Up i wystąpił w kabaretowym klipie jako... pies. Zobaczcie wszystkie nagrania. Pokazał dystans?

NAJNOWSZE