Harry Styles w Polsce 2020: to pokaże na scenie! Jego stylu nie da się podrobić

2019-11-13 14:24 kp

Koncert Harry'ego Stylesa w Polsce to fakt! Fani gwiazdora One Direction w najśmielszych snach nie marzyli o tym, że przy okazji promocji swojej drugiej solowej płyty wokalista zawita do naszego kraju. Harry Styles wystąpi w maju w Krakowie i będzie to bezapelacyjnie najbardziej stylowy koncert roku ;) Macie wątpliwości? Sprawdźcie!

Dokładnie miesiąc przed premierą nowej płyty Harry Styles ogłosił trasę koncertową Love on Tour. A tam... koncert w Polsce! Harry Styles ogłosił, że wystąpi 10 maja 2020 roku w krakowskiej Tauron Arenie, czym wywołał istne szaleństwo wśród swoich polskich fanów. Gwiazdor od początku solowej kariery zaskakuje dojrzałą muzyką i świetnym stylem i już dziś wiadomo, że koncert Harry'ego Stylesa w Polsce w 2020 roku będzie niezapomniany.

Przypomnijmy, że w ramach Love on Tour 2020 Harry Styles będzie promował swoją drugą solową płytę zatytułowaną Fine Line. Premiera całego krążka zaplanowana jest na 13 grudnia, a w październiku piosenkarz wydał pierwszy singiel promujący album - Lights Up.

Harry Styles w Polsce 2020 - wydarzenie i stylówa ;) roku?

O tym, że Harry Styles potrafi stworzyć niezapomniane show, mieli okazję się przekonać ci, którzy oglądali jego koncerty w ramach pierwszego tournee. Harry jest zawsze perfekcyjnie przygotowany nie tylko od strony wokalnej, ale i... garderobianej! Kolorowe koszule z żabotami, żakardowe marynarki, szerokie spodnie w kant i eleganckie buty na obcasie to już jego znak rozpoznawczy, dzięki któremu zresztą został twarzą marki Gucci. Nie ma wątpliwości, że podczas koncertu w Polsce Harry Styles znów zaskoczy oryginalną stylizacją, zwłaszcza, że już zdjęcie z okładki Fine Line rozbudza wyobraźnię...

W oczekiwaniu na koncert Harry'ego Stylesa w Krakowie nie pozostaje więc nic innego, jak poprzypominać sobie jego najlepsze, dotychczasowe stylizacje.

Wybieracie się na jego występ?

NAJNOWSZE