Harry Styles poznał sowę Salmy Hayek. ZWYMIOTOWAŁA na niego KULĄ WŁOSOWĄ!

2021-06-16 12:15 kp
Salma Hayek, Harry Styles
Autor: SOPA Images/Sipa USA/East News; Spartacus / SplashNews.com/East News

Harry Styles należy do najbardziej lubianych gwiazd światowego showbiznesu. Gwiazdor wzbudza entuzjazm wśród właściwie wszystkich osób, które spotyka i szybko zyskuje ich sympatię. Okazuje się, że za muzykiem przepadają również zwierzęta. Hazza przeżył bardzo osobliwe spotkanie z... sową Salmy Hayek. Ptak w zaskakujący sposób postanowił okazać mu swoje zainteresowanie.

Zwierzęta gwiazd mogą liczyć na życie na najwyższym poziomie. Ulubieńcy celebrytów nie tylko pławią się na co dzień w luksusach w ich willach, ale i mają okazję poznawać ich znanych znajomych. O wyjątkowym spotkaniu opowiedziała ostatnio w programie Ellen DeGeneres Salma Hayek. Okazuje się, że jej sowa poznała... Harry'ego Stylesa.

Dokładnie tak! Domowym zwierzęciem Salmy Hayek jest bowiem sowa o imieniu Kering, którą gwiazda adoptowała kilka lat temu. Jak zdradziła aktorka, Harry Styles bardzo cieszył się na spotkanie z ptakiem, jednak nie spodziewał się, w jaki sposób zwierzak go przywita.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Harry Styles na spotkaniu z sową

Był naprawdę podekscytowany sową i miał nadzieję, że sowa usiądzie mu na głowę.

- powiedziała Salma Hayek w programie Ellen DeGeneres.

W chwili, gdy najmniej się tego spodziewał, pojawiła się na jego głowie, a potem ta kulka szczurzej sierści znalazła się na jego włosach.

- opisała.

Aktorka martwiła się, jak Hazza zareaguje na to osobliwe przywitanie, jednak gwiazdor zachował dystans i zimną krew.

Nawiasem mówiąc, był super fajny. Był wyluzowany, nawet gdy to się wydarzyło.

Salma Hayek adoptowała sowę dwa lata temu i jak przyznaje, nie rozstaje się z nią nawet na chwilę. Gwiazda medytuje z nią, a gdy jej mąż, biznesmen François-Henri Pinault, jest poza domem, ptak śpi z nią w sypialni.

Zawsze jest na mojej głowie lub ramieniu, na moich ramionach. Czasami, gdy jest bardzo blisko, czuję, jak ociera się o mnie, co jest naprawdę miłe. I czuję się taka błogosławiona. Po prostu przebywanie z nią w tym samym pokoju, jest w tym energia i to jest hipnotyzujące.

- opowiedziała Salma Hayek.

Chcielibyście mieć takie zwierzątko domowe?

NAJNOWSZE