Miley Cyrus pozuje w stringach i radzi rodzinie: przestańcie obserwować mój tyłek

2021-06-15 22:03 es
Miley Cyrus
Autor: NBC/Ferrari Press/East News

Miley Cyrus słynie z kontrowersji. A jej Instagram to prawdziwa ich kopalnia. Gwiazda chętnie publikuje swoje półnagie zdjęcia ku uciesze większości followersów. Najwyraźniej zdała sobie sprawę, że obserwują ją nie tylko fani, ale także rodzina. Przy okazji świecenia pupą na stories Miley Cyrus zaapelowała do swoich bliskich, żeby przestali ją obserwować.

Chyba wszyscy zdążyli już zauważyć, że Miley Cyrus kocha kontrowersje. Gwiazda chętnie wkłada odważne stroje, lub... nie wkłada żadnego. Instagram Miley Cyrus to kopalnia pikantnych zdjęć wokalistki.

Profil Miley Cyrus na Instagramie obserwują 134 miliony osób! Większość z nich to oczywiście fani gwiazdy. Jednak wśród followersów Miley Cyrus jest także jej rodzina. Ci pewnie są nieźle zmieszani, widząc kolejne półnagie zdjęcia celebrytki.

Dlatego Miley Cyrus do nich zaapelowała...

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Miley Cyrus pozuje w stringach i prosi o unfollow

Żeby zobaczyć pośladki Miley Cyrus, nie trzeba daleko szukać. Gwiazda chętnie pokazuje się światu za pośrednictwem Instagrama. Właśnie pokazała się fanom w błękitnych stringach.

Oczywiście pupa Miley Cyrus przyciąga oko, jednak nas bardziej interesuje napis, który dodała:

Prawdopodobnie to dobry czas dla rodziny, aby przestać obserwować mój tyłek... dosłownie.

Zaapelowała gwiazda.

Myślicie, że Billy Ray Cyrus i Tish Cyrus pójdą za radą córki? Aż strach pomyśleć, co gwiazda zamierza publikować po takim ostrzeżeniu ;)

Miley Cyrus
Autor: instagram.com/mileycyrus/

Jak dobrze znasz Miley Cyrus?

Pytanie 1 z 6
Gdzie urodziła się Miley Cyrus?
NAJNOWSZE