Harry Styles i Olivia Wilde

i

Autor: Invision/Invision/East News; VAGA, GRID/Backgrid/East News

Harry Styles i Olivia Wilde cieszą się sobą w Londynie. Miłość kwitnie!

2021-04-23 14:51

Tuż po Nowym Roku świat obiegła elektryzująca wiadomość i związku Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde. Wokalista i aktorka przez wiele tygodni pracowali razem na planie filmu Don't Worry Darling i to najwyraźniej tam między nimi zaiskrzyło. Ostatnio spędzają czas w Londynie, gdzie Hazza znów wziął się do pracy, a Olivia cieszy się bliskością swoich dzieci. Mają też jednak wiele czasu dla siebie!

Czy Harry Styles i Olivia Wilde wciąż są parą? Ostatnio o muzyku i aktorce zrobiło się znacznie ciszej, a to wszystko dlatego, że para z powodzeniem unika zainteresowania mediów. Tymczasem okazuje się, że ich relacja kwitnie, a tłem dla ich znajomości jest obecnie Londyn.

O tym, że Harry Styles i Olivia Wilde wybierają się razem do Londynu, wiadomo było już krótko po tym, jak skończyli pracę przy Don't Worry Darling. W stolicy Wielkiej Brytanii na Harry'ego Stylesa czekała już kolejna praca na planie filmowym, a ja Olivię Wilde - jej dzieci, które ostatnie tygodnie spędziły z Jasonem Sudeikisem. Jak donosiły zagraniczne media, Hazza i jego nowa ukochana polecieli więc do Londynu z uśmiechem na ustach.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

- donosi informator ET.

Chcielibyście zobaczyć ich oficjalnie razem?

Harry Styles i Olivia Wilde w Londynie

W ubiegłym roku media donosiły też, że po rozstaniu Olivii Wilde i Jasona Sudeikisa stosunki między byłymi już narzeczonymi nie układały się najlepiej. Ex-parze udało się jednak przepracować trudności i dziś oboje bez większych nieporozumień dzielą się opieką nad dziećmi. Dlatego też gwiazda bez stresu cieszy się obecnie obecnością jej dzieci u boku.

A co z Harrym Stylesem? Para ma mnóstwo wolnego czasu i w końcu może odetchnąć. Oboje wciąż dbają o swoje bezpieczeństwo - pandemia nadal przecież trwa - i jednocześnie omijają miejsc, gdzie mogą natknąć się na paparazzich.

Filmowanie podczas pandemii w Los Angeles było dość zajmujące. Teraz mogą się odprężyć, zrelaksować i naprawdę cieszyć się chwilami sam na sam. Ich pomysł na dobrą zabawę to długi spacer i schowanie się w pobliskim pubie.