Jason Sudeikis "załamany" romansem Olivii Wilde i Harry'ego Stylesa. Wiedział wcześniej?

2021-01-11 14:21 kp

Relacja Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde zadziwiła fanów showbiznesu, ale osobą, która przyjęła ją z największym zaszokowaniem, był Jason Sudeikis. W listopadzie wyszło na jaw, że aktorka i jej narzeczony rozstali się na początku roku. Dla byłego faceta Olivii jej związek z Harrym Stylesem to prawdziwy cios.

Czy Harry Styles i Olivia Wilde naprawdę są parą? To pytanie od wielu dni zadają sobie fani piosenkarza i aktorki. Artyści przez ostatnie miesiące pracowali razem na planie filmu Don't Worry Darling, zatem bez wątpienia mieli okazję dobrze się poznać i polubić. Gdy jednak na początku roku pojawili się za rękę na ślubie agenta Hazzy, w sieci zawrzało.

Przez następne dni media publikowały kolejne wspólne zdjęcia Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde. Ponieważ jednak na żadnym z nich celebryci nie oddawali się wprost czułościom, dla części fanów status ich relacji wciąż pozostaje niewiadomą i z rezerwą podchodzą do rewelacji zagranicznych tabloidów, czekając na ich oficjalne potwierdzenie związku.

ESKA XD #013

Jason Sudeikis załamany

Najwyraźniej jednak w kwestii relacji Harry'ego Stylesa i Olivii Wilde wątpliwości nie ma Jason Sudeikis. Jeszcze do początku poprzedniego roku Jason był narzeczonym Olivii Wilde. Para spędziła ze sobą ponad siedem lat i doczekała dwójki dzieci, jednak nigdy nie stanęła przed ołtarzem. W listopadzie media podały, że nie są już parą i starają się zachować dobre relacje ze względu na dzieci.

Informatorzy serwisu E! News donoszą, że Jason Sudeikis już jakiś czas temu wiedział o związku Olivii Wilde z Harrym Stylesem i nie przyjął tego dobrze.

Romans Olivii z Harrym trwa już od jakiegoś czasu i złamał serce Jasonowi. Zdecydowanie starała się utrzymać romans z Harrym w tajemnicy i była bardzo ostrożna.

- czytamy.

Warto dodać, że już wiele dni temu media podawały, że Harry Styles i Olivia Wilde ukrywali się ze swoim związkiem w domu należącym do Jamesa Cordena. To tam podobno mieli spędzać sporo czasu, dbając o to, by świat nie dowiedział się o ich relacji zawczasu.

Co sądzicie o tym wszystkim?

NAJNOWSZE