Harry Styles na planie My Policeman! [ZDJĘCIA] Tak wygląda w mundurze

2021-05-05 12:28 kp

Harry Styles rozpoczął już pracę nad swoim nowym filmem My Policeman, w którym występuje u boku znanej z The Crown Emmy Corrin oraz Davida Dawsona. Wokalista gra w produkcji zakochanego w innym mężczyźnie policjanta, a twórcy zapowiadają, że będziemy świadkami kilku "realistycznych scen gejowskiego seksu". Zobaczcie więc pierwsze zdjęcia Harry'ego Stylesa i jego filmowego kochanka!

Harry Styles nie schodzi ostatnio z planów filmowych. Po zakończeniu pracy nad Don't Worry Darling, gdzie muzyk nawiązał bardzo intensywną znajomość z Olivią Wilde, para przeniosła się do Londynu, gdzie aktorka spędza czas ze swoimi dziećmi, a Hazza dalej pracuje - tym razem nad filmem My Policeman.

O nowej roli Harry'ego Stylesa media rozpisywały się już od tygodni. Akcja filmu na podstawie powieści Bethan Roberts będzie rozgrywać się w dwóch płaszczyznach czasowych - w latach 50. oraz 90. Muzyk gra w nim policjanta-geja, który z powodów kulturowych żeni się z Marion (Emma Corrin), w skrytości kochając jednak kuratora miejscowego muzeum, Patricka. W postać filmowego kochanka Harry'ego wciela się David Dawson.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Harry Styles na planie My Policeman

Teraz do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu My Policeman w Brighton. Na ujęciach możemy zobaczyć Harry'ego Stylesa i jego filmowego partnera, Davida Dawsona. Media już jakiś czas temu donosiły, że dla aktorów scenarzyści zaplanowali kilka intymnych scen.

Harry rzuca się w wir nowej roli i jest naprawdę podekscytowany wyzwaniem, mimo że jest to trudne zadanie. Zawsze chce robić rzeczy, których ludzie by się nie spodziewali, i kwestionować to, co ludzie o nim myślą - a ten film naprawdę to zrobi.

- można było przeczytać.

Na te najbardziej gorące ujęcia będziemy musieli jeszcze poczekać. Tymczasem zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu My Policeman!

NAJNOWSZE