Harry Styles dał fance miłosną radę! Napisał do niej na Twitterze

2019-10-16 17:53 kp
Harry Styles
Autor: Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Choć Harry Styles dostaje codziennie setki wiadomości od fanów, ta jedna zrobiła na nim tak duże wrażenie, że postanowił odpisać. Dziewczyna o imieniu Tisha szukała u piosenkarza rady w kwestii miłości i... doczekała się pięknej odpowiedzi. Coś nam się wydaje, że to zdanie sobie wydrukuje i powiesi nad łóżkiem!

Harry Styles to bez wątpienia towarzysz wielu miłosnych uniesień i zawodów na całym świecie. Muzyka piosenkarza towarzyszy przecież jego fanom w najważniejszych dla nich chwilach - tych radosnych i tych trochę trudniejszych. Zainspirowana twórczością Harry'ego Stylesa fanka postanowiła do niego napisać właśnie w kwestii uczuć - czy wyznać chłopakowi miłość?

I choć z pewnością zdawała sobie sprawę, jak minimalne są szanse, że Harry Styles odpisze, otrzymała od niego odpowiedź. Z setek wiadomości, które piosenkarz otrzymuje codziennie, Harry przeczytał wiadomość od Tishy i postanowił odpisać. Co jej poradził?

Harry Styles radzi fance w kwestii miłości

W swojej wiadomości Tisha wyznała Harry'emu Stylesowi, że podkochuje się w pewnym chłopaku już od siedmiu lat.

Nigdy mu o tym nie powiedziałam, zawsze za bardzo się bałam. Po całym tym czasie myślę, że chcę mu powiedzieć. Jeśli dasz mi jakiś znak, wyślę mu wiadomość. To jest szansa, jaką chcę mieć. Daj mi znać.

Pytanie, czy Tisha wyzna miłość facetowi czy nie, rozwiązała się o godzinie 4 nad ranem, gdy internautka dostała wiadomość od Harry'ego Stylesa...

Bądź szczery i wrażliwa, to sprawia, że ​​czujesz się człowiekiem. A odczuwanie człowieczeństwa, to dobre i złe, na tym polega życie.

- napisał muzyk.

Zszokowana i szczęśliwa Tisha oczywiście pochwaliła się swoją konwersacją z Harrym Stylesem na Twitterze.

Czy to nie jest najpiękniejsza rzecz, jaką ktoś może ci powiedzieć?

- napisała.

Wygląda więc na to, że poza tym, że Harry Styles jest świetnym muzykiem, całkiem dobrze idzie mu też psychoterapia i swatanie ;) Harry Styles, doskonale zdając sobie z tego sprawę, otworzył zresztą ostatnio specjalną stronę DoYouKnowWhoYouAre.com., na której po wpisaniu imienia każdy może otrzymać od niego specjalnie do niego skierowaną wiadomość.

>>Harry Styles topless w Lights Up! Wydał nowy singiel bez ŻADNEJ zapowiedzi!

Jaką radę ma dla Was?

NAJNOWSZE