Harry Styles topless w Lights Up! Wydał nowy singiel bez ŻADNEJ zapowiedzi!

2019-10-11 8:51 kp
Harry Styles - Lights Up
Autor: Youtube/ Harry Styles

Przy okazji swojej pierwszej solowej płyty Harry Styles zdążył już przyzwyczaić fanów do niespodzianek. Nikomu nie przyszło jednak na myśl, że muzyk wyda nowy singiel bez zapowiedzi! Lights Up Harry'ego Stylesa trafiło do sieci 11 października 2019 roku i natychmiast podbiło serca fanów. Zwłaszcza za sprawą bardzo gorącego teledysku. Sprawdźcie szczegóły!

Fani muzyki już od tygodni czekali na pierwsze zapowiedzi nowego singla Harry'ego Stylesa. Wiadomo, że piosenkarz od miesięcy pracował nad drugą płytą, a latem widywano go w różnych miejscach świata, gdzie kręcił klipy do nowych utworów. Nikt nie przypuszczał jednak, że Harry Styles całkowicie zrezygnuje z otoczki promocyjnej wokół singla i wyda go... tak po prostu.

11 października 2019 roku na Instagramie Harry'ego Stylesa znalazło się pierwsze zdjęcie od ponad roku. W tym samym momencie na jego kanał w serwisie Youtube trafił pierwszy singiel z nowej płyty - Lights Up. Harry Styles już oficjalnie wrócił do muzyki, a fani nie mogą wyjść z podziwu. Teledysk do Lights Up natychmiast wzbudził gorące dyskusje!

Lights Up - Harry Styles w nowym teledysku

W teledysku Lights Up widzimy Harry'ego Stylesa uczestniczącego w czymś, co fani natychmiast nazwali w komentarzach "orgią". Wokalistka występuje topless, a wokół niego znajduje się mnóstwo pięknych kobiet i mężczyzn - wszyscy czule się dotykają i przytulają. Wśród internautów natychmiast wróciła zatem teoria na temat biseksualizmu piosenkarza - on sam jednak nigdy nie chciał definiować oficjalnie swojej seksualności, zatem większość z fanów jest daleka od traktowania teledysku Lights Up jako tego typu deklaracji.

Przy okazji premiery teledysku Lights Up Harry Styles przygotował dla fanów coś jeszcze - tajemniczą stronę w fragmentem tekstu piosenki DoYouKnowWhoYouAre.com. Każdy może wpisać tam swoje imię, po czym otrzyma od Harry'ego specjalny, dedykowany mu komplement ;) Jak miło!

Zobaczcie teledysk do Lights Up Harry'ego Stylesa! Spodziewaliście się, że nowy singiel będzie aż tak pozytywny?

Wyświetl ten post na Instagramie.
LIGHTS UP. Out now. Post udostępniony przez @ harrystyles
NAJNOWSZE