Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@hannazudziewicz Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke w pierwszym tańcu

Celebryci

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke pokazali pierwszy taniec. "Aż mam ciarki"

2024-06-13 12:39

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke od początku tego roku przeżywają wiele emocjonujących chwil, związanych nie tylko z życiem prywatnym, ale także zawodowym. Para ma za sobą dwa śluby, a także wzięła udział w kolejnej odsłonie "Tańca z Gwiazdami". Szczegółami ze swojego życia dzielą się w mediach społecznościowych. Właśnie opublikowali wideo, na którym widzimy, jak wyglądał ich pierwszy taniec. Ten układ i dobór piosenki zachwyciły fanów.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke są uznawani za niezwykle dobraną parę i cieszą się wielką sympatią wśród widzów "Tańca z Gwiazdami", czy też swoich obserwatorów na Instagramie. Historia ich miłości jest nieco burzliwa, a zaczęła się kilkanaście lat temu od wspólnych treningów. Tańczyli razem 11 miesięcy, a po pewnym czasie ich relacja przestała się układać. Oboje wyjechali zagranicę. Hania do Rumunii, a Jacek do Rosji, gdzie brali udział w międzynarodowych turniejach. Po powrocie do Polski, para postanowiła dać sobie drugą szansę i okazało się, że dzięki długiej przerwie dojrzeli do bycia razem. Do "Tańca z Gwiazdami" Hania dołączyła w 2014, a Jacek w 2016 roku. Dzięki tanecznemu show dali się poznać całej Polsce. A ich przygoda z programem nadal trwa, a miłość kwitnie każdego dnia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke mieli groźny wypadek. Auto stanęło w płomieniach

Roxie Węgiel na festiwalu w Opolu

Zaręczyny, narodziny Róży oraz dwa śluby Hani i Jacka

W marcu 2022 roku, Hanna Żudziewicz i Jacek Jesche wybrali się do Włoch, gdzie doszło do zaręczyn. Jacek poprosił Hanię o rękę w malowniczym miasteczku Portofino. W październiku tego samego roku na świat przyszła ich córka Róża. Następnie przyszedł czas na ślub, który został podzielony na dwa etapy. Pierwszy ślub - ślub cywilny - para wzięła w lutym 2024 w Warszawie, a kolejny - kościelny - odbył się na początku czerwca 2024 we Włoszech. Przepiękne kadry z tego uroczystego dnia para opublikowała w mediach społecznościowych.

Pierwszy taniec pary młodej zachwycił internautów

Fani nie mogli się jednak doczekać momentu, kiedy świeżo upieczone małżeństwo zamieści w sieci wideo z pierwszego tańca i właśnie na profilach celebrytów pojawił się filmik, gdzie można zobaczyć, jaki układ taneczny wykonali i jaka muzyka temu towarzyszyła. Para zdecydowała się na utwór "Can't Help Falling in Love" Elvisa Presleya.

Fani nie przeszli obojętnie obok tego nagranie. Wyrazili swój zachwyt: Wyglądacie przepięknie,piękny i wzruszający taniec pełen miłości i szczęścia / Ale ciarki! Cudnieeee / Boski Taniec / Pięknie. Od razu widać,że zawodowcy tańczą / Przepięknie, subtelnie, romantycznie, z klasą - czytamy na Instagramie.