Halsey i Evan Peters zamieszkają razem! "Są idealnym duetem"

2020-01-16 13:15 kp
Evan Peters i Halsey
Autor: LISA O'CONNOR/AFP/East News

Halsey dosłownie wymarzyła sobie swój związek z Evanem Petersem. Wokalistka od dawna podkochiwała się w aktorze, a we wrześniu 2019 roku w końcu udało jej się wpaść w jego ramiona. Od tamtego momentu para jest niemal nierozłączna, a teraz podjęła kolejną ważną decyzję. Halsey w końcu trafiła na odpowiedniego faceta?

Historia Halsey i Evana Petersa jak dotąd układa się jak z bajki. Po burzliwym związku z G-Eazym i krótkim romansie z Yungbludem Halsey udało się znaleźć miłość w osobie Evana Petersa. Aktor nie pojawił się w jej życiu anonimowo - wokalistka podkochiwała się w nim od lat, oglądając go w American Horror Story. Co jeszcze ciekawsze, gwiazdka nigdy nie ukrywała swoich uczuć do Petersa i już w 2013 roku żartobliwie zapraszała go na Twitterze na randkę!

>> Halsey ma nowego faceta! Spotyka się z aktorem American Horror Story

Warto było czekać. Po raz pierwszy o romansie Halsey i Evana Petersa media donosiły pod koniec września 2019 roku, a już podczas Halloween para pokazała się razem na jednej z imprez. Teraz czeka ich kolejna rewolucja!

Halsey i Evan Peters zamieszkają razem

Jak donoszą znajomi pary, dla Evana Petersa zaangażowanie się w nowy związek nie było łatwe. W marcu 2019 roku aktor rozstał się po wielu latach związku z Emmą Roberts i z dużymi obawami podchodził do nowych relacji damsko-męskich. Na szczęście trafił na Halsey, która rozwiała jego wątpliwości! Jak czytamy w Us Weekly, para podjęła już decyzję o tym, by razem zamieszkać.

Halsey i Evanowi kibicują też znajomi aktora. Co zabawne, wszyscy zgodnie twierdzą, że para do siebie pasuje, bo "oboje są na ten sam sposób dziwni" i "stanowią doskonały duet".

Kibicujecie im?

Evan Peters i Halsey
Autor: Grosby Group/East News
NAJNOWSZE