Halsey ma nowego faceta! Spotyka się z aktorem American Horror Story

2019-09-30 19:27 kp
Halsey, Evan Peters
Autor: Sheri Determan / WENN.com/agefotostock/East News; SplashNews.com/East News

Po rozstaniu z G-Eazym, a później Yungbludem Halsey spędziła ostatnie miesiące sama. Status singielki nie mógł trwać jednak wiecznie - wokalista wpadła już w ramiona nowego, obiecującego kandydata na partnera, w którym... od dawna się podkochiwała! Halsey spotyka się od niedawna z aktorem American Horror Story, Evanem Petersem!

Halsey ma nowego chłopaka. Amerykańskie serwisy donoszą, że młoda wokalistka spotyka się z 32-letnim gwiazdorem American Horror Story, Evanem Petersem. Piosenkarka i aktor widują się regularnie od kilku tygodni.

Nową relację Halsey oficjalnie potwierdził serwis Us Weekly, w którym czytamy, że para od kilku tygodni się spotyka, a po raz pierwszy widziano ich ostatnio razem w Los Angeles. Nie ma wątpliwości, że w przypadku tych randek Halsey jest BARDZO na tak. Dlaczego? Gwiazdka podkochuje się w Petersie od lat!

Halsey i Evan Peters spotykają się

Halsey już od wielu lat nie kryła się ze swoim uwielbieniem dla Evana Petersa. Już w 2012 roku gwiazda żartowała na Twitterze, że przez niego pociągają ją socjopaci i mordercy (to oczywiście nawiązanie do jego roli w American Horror Story). Jak przypomina Perez Hilton, niecały rok później Halsey pisała na Twitterze:

Evan Peters, proszę, umów się ze mną!

Trochę trzeba było czekać, ale udało się! Nie mamy wątpliwości, że Halsey jest obecnie w siódmym niebie ;) Trzeba jedna przyznać, że tego typu internetowe wyznania są ostatnio coraz bardziej skuteczne! Wystarczy przypomnieć, że Demi Lovato też spotyka się obecnie ze swoją miłością z programu telewizyjnego...

>> Demi Lovato ma nowego chłopaka?! To Mike Johnson, gwiazda The Bachelorette!

Wyświetl ten post na Instagramie.
🌸🙂💞 Post udostępniony przez halsey (@iamhalsey)
NAJNOWSZE