Halle Berry pokazała ciało w bikini! 53-letnia aktorka zawstydza niejedną młodszą koleżankę

2020-08-11 15:37 AM
Halle Berry
Autor: Rex Features/East News

W show biznesie mnóstwo jest kobiet, których wygląd zapiera dech w piersiach. Internauci zachwycają się nimi jeszcze bardziej, gdy dowiadują się, ile mają lat. Obok Jennifer Lopez, do takich kobiet należy Halle Berry, która ostatnio wskoczyła w bikini i swoim wyglądem zawstydziła niejedną osobę!

Nie od dzisiaj wiadomo, że Halle Berry uwielbia o siebie dbać. Nie tylko od zewnątrz, ale także od wewnątrz. Od lat praktykuje jogę, która jak już wcześniej twierdziła świetnie wpływa na jej wygląd. No ale wróćmy do jej ostatniej fotki, którą opublikowała na Instagramie. Nie tylko my, ale także większość jej fanów jest zachwycona jej wyglądem. 53-letnia aktorka wyglądała zjawiskowo w pomarańczowym bikini. Aż trudno uwierzyć, że gwiazda skończyła już 50 lat. Swoim wyglądem z pewnością zawstydziła niejedną młodszą koleżankę.

Fotka została zrobiona na plaży, oprócz bikini, Berry ma na sobie także średniej wielkości jasny kapelusz, który trzyma jedną ręką. Strój jest bardzo podobny do tego, który Halle nosiła w słynnym filmie Die Another Day, który pochodzi z 2002 roku. Co ciekawe niektórzy fani stwierdzili, że Halle przez te 18 lat w ogóle się nie zmieniła! Jedyne co, to teraz ma dłuższe włosy.

Wyglądasz niesamowicie

Halle, czy wiesz, jaka jesteś piękna?

- brzmiały komentarze fanów.

Nas wygląd Halle Berry również zachwycił. Warto przypomnieć też, że 53-letnia aktorka jest mamą dwójki dzieci!

Prawda, że jej figura zachwyca?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Never been a shady beach. 😂 Post udostępniony przez Halle Berry (@halleberry)
Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE