Hailey i Justin Bieber to "skomplikowane małżeństwo". Co Billy Baldwin miał na myśli?

2019-09-11 12:23 mw
Justin Bieber i Hailey Bieber na spacerze
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Dlaczego wujek Hailey Baldwin uważa jej małżeństwo z Justinem Bieberem za "skomplikowane"? Jakich rad udzielił Billy Baldwin swojej bratanicy? Na kilka dni przed planowanym drugim ślubem Justina Biebera i Hailey Bieber, aktor Billy Baldwin wypowiedział się na ich temat w wywiadzie.

Na kilka dni przed planowaną datą drugiego ślubu Justina Biebera z Hailey Baldwin, wujek modelki skomentował w jednym z wywiadów związek swojej bratanicy z kanadyjskim piosenkarzem. Billy Baldwin zdradził też, jakich rad udzielił Hailey.

Od razu wyjaśnijmy, że 56-letni Billy Baldwin bardzo mocno kibicuje małżeństwu swojej bratanicy z Justinem Bieberem. Najwyraźniej, wbrew temu, co sugerują niektóre amerykańskie media, rodzina Hailey Bieber wcale nie uważa, że jej decyzja o wyjściu za mąż w tak młodym wieku była błędem.

Billy Baldwin przyznał jednak, że związek Hailey z Justinem jest "skomplikowany".

HAILEY I JUSTIN TO SŁODKA, ALE "SKOMPLIKOWANA" PARA?

Według ostatnich doniesień już 13 września ma się odbyć tzw. drugi ślub Hailey i Justina Bieberów. Ceremonia połączona z odnowieniem przysięgi planowana jest od wielu miesięcy, ale mimo to Justinowi i Hailey udało się ukryć przed mediami większość szczegółów.

Z tym większą ciekawością dziennikarze wypytują o nie rodzinę Hailey Baldwin. Podczas jednego z wywiadów na temat małżeństwa Bieberów zapytany został wujek Hailey, Billy Baldwin.

Hailey jest bardzo imponującą młodą kobietą! I młodą mężatką. Ja wziąłem ślub dopiero w wieku 33 lat, a ojcem zostałem, kiedy miałem 37 lat. Ona pobrała się chyba w wieku 23 lat! Słodka para. To skomplikowane!

- powiedział Billy Baldwin.

Niestety nie wyjawił, co miał na myśli, używając słowa "skomplikowane". Czy chodziło mu o kłopoty w związku, o których kiedyś opowiedział sam Justin Bieber?

Przypomnijmy - piosenkarz wyjawił jakiś czas temu, że jest uzależniony od seksu i wraz z Hailey podjęli decyzję, że "zaczekają z tym do ślubu" (nie wiemy tylko, który ślub miał na myśli...)

Ostatnio Justin otworzył się jeszcze bardziej, opowiadając w głośnym wywiadzie o swoich niechlubnych przygodach z twardymi narkotykami.

Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: EastNews

Billy Baldwin wyznał też, że rozmawiał z Hailey o tym, jak to jest być małżonkiem znanego artysty.

Sam coś o tym wie, bo jego żoną jest piosenkarka Chynna Phillips - niegdyś bardzo popularna gwiazda.

Mówiłem Hailey: 'Jestem w małżeństwie z gwiazdą, moją żoną jest bardzo znana i odnosząca sukcesy piosenkarka, tak jak twój mąż'. Oczywiście to nie ta sama skala sławy, co jej mąż, ale zawsze...

Ale powiedziałem: 'Jeśli kiedykolwiek będziesz chciała pogadać ze mną o wyzwaniach i o tym, jak przejść przez pole minowe, to pamiętaj - jestem ze swoją żoną ponad 30 lat'

- powiedział wujek Hailey Bieber.

Billy Baldwin
Autor: Sharky / Splash News/EAST NEWS

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE