Hailey Bieber wściekła na fana! Twierdzi, że poprawiła urodę. „Przestań używać takich zdjęć”

2020-05-22 12:32 AM
Hailey Bieber
Autor: Richard Buxo / SplashNews.com/East News

Raczej na próżno szukać gwiazdy, która przynajmniej raz nie byłaby oskarżana o poddanie się operacji plastycznej. Tylko nieliczni otwarcie przyznają do korzystania z usług medycyny estetycznej. Często fani wymuszają na danej osobie przyznania się. Taka sytuacja dotyczy teraz żony Justina Biebera, Hailey Bieber, która oskarżana jest przez jednego z fanów o przejście operacji plastycznych. Hailey nie wytrzymała!

Hailey Bieber zachwyca urodą. Jest też inspiracją dla wielu dziewczyn. Być może dlatego, że uznawana jest za naturalną osobę, która nie musi rekompensować sobie ewentualnych kompleksów operacjami plastycznymi. Co prawda jakiś czas temu, pewien specjalista od medycyny estetycznej wyliczył, jakie operacje z zakresu wykonała. Temat ten znów wraca, tym razem odpowiedzialny za jego powrót jest pewien fan Hailey, który na instagramowym koncie poświęconym modelce porównał jej zdjęcie jak była nastolatką i zdjęcie z teraz. Na drugiej fotce modelka ma makijaż, a na wcześniejszych bardziej naturalny wygląd.

Ponowne zasugerowanie, że Hailey poddała się operacjom plastycznym nie spodobało się jej samej ani jej fanom, którzy twardo bronili swojej idolki. Modelka nie pozostała obojętna i napisała:

Przestań używać takich zdjęć. Nie używaj do porównywania zdjęć na których mam makijaż wykonany przez profesjonalnego makijażystę! Takie zdjęcie nie pokazuje tego, jak wyglądam na co dzień… Nigdy nie ingerowałam w swoją twarz, więc jeśli będziesz siedzieć i porównywać moje zdjęcie jak miałam 13 lat do tego, jak mam 23 to użyj bardziej naturalnego zdjęcia.

Nie tylko Hailey była wkurzona, również jej fani stanęli za nią murem. Podkreślali jej naturalne piękno, twierdząc, że z pewnością nie korzystała z usług lekarza medycyny estetycznej.

Jest naturalnie piękna i nie potrzebuje żadnego ulepszenia. 

Wierzycie? ;) 

Jak gwiazdy radzą sobie na kwarantannie? Sprawdź najnowsze plotki!

Hotplota.pl: Matthew Perry szuka nowej dziewczyny; Justin Bieber maluje Hailey

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE