Justin Bieber proponuje PODWÓJNĄ RANDKĘ Miley Cyrus i Cody'emu Simpsonowi!

2019-10-10 17:48 nk
Justin Bieber i Cody Simpson
Autor: NO CREDIT/East News

Justin i Hailey Bieber na podwójnej randce z Miley Cyrus i Codym Simpsonem?! Jus bardzo chciałby zaaranżować takie spotkanie, ale powody, dla których wpadł na taki pomysł, mogą Was trochę zaskoczyć! Otóż wszystko wskazuje na to, że kanadyjskiemu piosenkarzowi spodobała się... goła klata australijskiego kolegi po fachu!

Miley Cyrus i Cody Simpson to niemała sensacja - nawet w świecie show biznesu, który - jak wiadomo - jest nieprzewidywalny. Trudno powiedzieć, jak długo potrwa ta relacja, biorąc pod uwagę tempo, w jakim Miley ostatnio zmienia partnerów i partnerki. Czyżby Justin Bieber postawił sobie za punkt honoru, by spotkać się z parą zanim ta przejdzie do historii?

Bieberowie i Simpsonowie na podwójnej randce?!

Justin Bieber zamarzył po dwójnej randce z Miley Cyrus i Codym Simpsonem, bo kusi go... klata Australijczyka! Jus dał do zrozumienia, że jest pod wrażeniem muskulatury młodszego kolegi. Czyżby bardzo chciał sprawdzić, czy tak samo wygląda na żywo? Bo przecież w erze instagramowych filtrów niczego nie wiadomo na pewno... ;)

Cody Simpson wrzucił na Instagram zdjęcie bez koszulki, które zrobiło duże wrażenie na Justinie!

Twoje ciało to Kraina Czarów

- skomentował Biebs, po czym zaproponował:

Podwójna randka?

Cody nie dał się długo prosić...

Napisz do mnie.

- odpowiedział.

Myślicie, że Justin Bieber, Hailey Bieber, Miley Cyrus i Cody Simpson zostaną teraz najlepszymi przyjaciółmi?

NAJNOWSZE