Hailey Bieber

i

Autor: PATRICK T. FALLON/AFP/East News

Hailey Bieber walczy z hejtem. Żona Justina ma dość! "Zostawcie mnie w spokoju"

2022-04-13 10:36

Hailey Bieber od czasu ślubu z Justinem nie ma łatwo. Modelka nagle znalazła się na świeczniku i stała się obiektem zainteresowania mediów z całego świata. Zdobyła też dużo nowych obserwujących, którzy nie zawsze są dla niej mili. Żona Biebera musi zmagać się z hejtem. Teraz powiedziała, że ma już dość!

Hailey Bieber i Justin Bieber to jedna z najpopularniejszych par na świecie. On od nastoletnich lat sprzedawał miliony płyt i wyprzedawał koncerty na stadionach. Przeszedł też buntowniczy okres, w którym wiele osób zaczęło go hejtować. Miał także problemy z prawem. Wydawało się, że sława zniszczyła młodego artystę. Zmieniło się to, kiedy w życiu Kanadyjczyka pojawiła się modelka Hailey Baldwin. To dla niej Justin postanowił się zmienić, o czym śpiewał na ostatniej płycie pod tytułem Justice. Podczas gdy dla samego Biebera żona była wybawieniem, dla wielu fanek piosenkarza stała się obiektem nienawiści. Teraz Hailey nagrała TikToka, w którym zaznaczyła, że nie zamierza więcej tolerować hejtu.

ZOBACZ TAKŻE: Hailey Bieber nie jest już blondynką! Pochwaliła się nowym kolorem włosów

Justin Bieber wrócił z nową płytą. To właśnie te piosenki znajdują się na krążku

Hailey Bieber: "zostawcie mnie w spokoju!"

Modelka zamieściła nagranie, w którym prosi o zaprzestanie wysyłania jej nienawistnych komentarzy. Hejterzy pojawiają się pod każdym zdjęciem i filmem, które publikuje. Hailey ma już dość! - Zostawcie mnie w tym momencie w spokoju. Pilnuję swoich spraw. Nic nie robię. Nic nie mówię... - apeluje na TikToku.

Sonda
Uważasz, że hejterów powinno się blokować?

Hailey Bieber - kim jest?

Hailey Bieber pochodzi ze sławnej rodziny. Jest córką aktora Stephena Baldwina, bratanicą Aleca Baldwina oraz kuzynką Ireland Baldwin. Kiedyś była tancerką, a później zaczęła pracę jako modelka. Sporadycznie występowała też w roli prowadzącej różnych eventów telewizyjnych. Jest właścicielką marki kosmetyków ModelCo.