Dlaczego Hailey Bieber usunęła Twittera? Gwiazda opowiada o problemie z social mediami

2021-04-01 22:03 es
Hailey Bieber
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Hailey Bieber od lat funkcjonuje w show-biznesie. Jednak dopiero jako żona Justina Biebera zaczęła się zmagać z problemami, jakie wywołał wzrost popularności. Nagle social media zaczęły przynosić kłopoty. W najnowszym filmiku na swoim kanale Hailey Bieber rozmawia z psycholożką o tym temacie. Zdradza, dlaczego usunęła Ta.

Hailey Bieber niedawno wystartowała ze swoim kanałem na YouTube. W ostatnim filmiku rozmawiała z psycholożką Jessicą Clemons. Panie poruszyły temat wpływu social mediów na zdrowie psychiczne. Hailey Bieber funkcjonuje w show-biznesie od dawna. Jednak jak sama powiedziała, jej ślub z Justinem Bieberem w 2018 roku wzniósł ją na "nowy poziom zainteresowania”.

Sława i popularność nie zawsze są lekkie. A przez social media można nabawić się kłopotów z psychiką. W najnowszej rozmowie Hailey Bieber zdradza, dlaczego usunęła Twittera.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Hailey Bieber o problemie z social mediami

Jessica Clemons i Hailey Bieber rozmawiały o wpływie social mediów na zdrowie psychiczne. Modelka zdradziła, czemu usnęła konto na Twitterze w ubiegłym roku. Po prostu nie mogła znieść tylu negatywnych opinii na swój temat.

Myślę, że kiedy przechodzisz przez sytuację, w której tak wielu ludzi prześladuje cię w kółko tym samym , zaczyna ci się mieszać umyśle, a potem zaczynasz kwestionować wszystko i pytasz: „Czy jest coś, czego nie widzę, a oni widzą… Może mają rację?”.

Mówiła modelka.

Hailey Bieber zdradziła także, że ślub z Justinem Bieberem w 2018 roku sprawił, że zainteresowanie jej osoba znacznie wzrosło. Zaczęły się także nieprzyjemne komentarze i porównania.

Myślę, że jedną z największych rzeczy, z którymi na pewno się zmagałam, był aspekt porównawczy. Porównania ciała i wyglądu oraz porównania zachowania.

Dodała.

Przez długi czas Hailey Bieber i Selena Gomez były ze sobą porównywane. Część fanów Jeleny do dziś wypisuje komentarze, że Justin Bieber powinien wrócić do swojej ex.

W końcu Hailey Bieber zdała sobie sprawę, że najlepszą rzeczą dla jej zdrowia psychicznego jest ograniczenie czasu w mediach społecznościowych. Gwiazda odwiedza Instagram tylko w weekendy. Ponadto zmieniła ustawienia, aby tylko osoby, które obserwuje, mogły komentować jej zdjęcia.

NAJNOWSZE