Ciało Nayi Rivery odnalezione w ROCZNICĘ ŚMIERCI Cory Monteitha! Klątwa Glee ISTNIEJE?

2020-07-13 21:52 nk
Naya Rivera
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Policja potwierdziła, że Naya Rivera nie żyje. Ciało gwiazdy Glee zostało odnalezione w jeziorze pięć dni po tym, jak aktorka zaginęła. Stało się to dokładnie w 7. rocznicę śmierci Cory Monteitha, który przedawkował alkohol i narkotyki dokłądnie 13 lipca 2013 roku. Fani wierzą, że to nie zbieg okoliczności, a dowód na istnienie klątwy Glee...

Naya Rivera zaginęła 8 lipca 2020 nad jeziorem Piru w Kalifornii. Gwiazda Glee wypożyczyła łódkę, którą pływała z 4-letnim synkiem. Kilka godzin później mały Josey został znaleziony sam na pontonie. Śledczym chłopczyk zeznał, że jego mamusia wskoczyła do wody, by popływać, i już nie wróciła na łódź.

Naya Rivera nie żyje. Ciało odnalezione

Rodzina Nayi Rivery do końca nie traciła nadziei, że gwiazda Glee jakimś cudem odnajdzie się żywa. Niestety, 13 lipca 2020 ciało aktorki zostało odnalezione.

Śledczy potwierdzili na konferencji prasowej, że odnalezione w kalifornijskim jeziorze Piru ciało to Naya Rivera. Zwłoki gwiazdy Glee wypłynęły na powierzchnię blisko miejsca, w którym aktorka była ostatni raz widziana.

Klątwa Glee potwierdzona?

Jak Wam pisaliśmy, wielu fanów wierzy w klątwę Glee. Trudno rzeczywiście nie zauważyć, że osoby pracujące przy tej produkcji spotyka wyjątkowo dużo złych rzeczy - od szykanowania w internecie po często tajemnicze okoliczności śmierci...

O klątwie, jaka miała zawisnąć nad obsadą "Glee", mówi się nie od dziś. Tragiczne wydarzenia dotykające członków ekipy tego musicalu szokują społeczność fanów od wielu lat. Naya Rivera jest już trzecią zmarłą aktorką tego serialu, a to przecież nie wszystko! Fani przypominają, że wcześniej w bardzo dziwnych okolicznościach zmarła także jedna z reżyserek produkcji, a była dziewczyna zmarłego Cory'ego Monteith wpadła ostatnio w poważne tarapaty...

Ciało Nayi Rivery zostało odnalezione dokładnie w 7. rocznicę śmierci Cory Monteitha, która w 2013 roku zapoczątkowała tę czarną serię. Wielu fanów uważa, że to nie zbieg okoliczności, a dzień, w którym Naya została wyłowiona z jeziora, jest dowodem na prawdziwość teorii o klątwie Glee.

Wielu wierzy też, że Cory Monteith jest aniołem stróżem Rivery i pomógł śledczym znaleźć jej ciało, a teraz się nią opiekuje.

fakt, że ciało nayi zostało znalezione akurat dzisiaj, to za dużo

nie wierze ze akurat dzisiaj znaleziono ciało nayi, to mnie tak cholernie przeraża i chce mi sie plakac. za duzo dzisiaj łez wylałam

Serio możliwe, że znaleźli ciało Nayi w rocznicę śmierci Cory'ego? I niech ktoś mi powie, że nad "Glee" nie ma klątwy

Najpierw Cory, potem Mark, teraz Naya Rivera. Dwoje z nich popełniło samobójstwo. Co do Nayi nie wiadomo. 3 aktorów z Glee, serialu, który miał spory wpływ na moje życie, nie żyje. Wiadomo, nie znałem ich, ale tak mimo wszystko jakoś smutno.

Odnalezienie ciała Nayi Rivery w dniu, w którym zmarł Cory Monteith, naprawdę mówi mi, że on jest jej aniołem stróżem w tym momencie i pomógł nam oraz jej odnaleźć pokój.

Ciało Nayi znaleziono w 7 rocznice śmierci Cory’ego, zapłacze się ku*wa

- piszą internauci na Twitterze.

Wierzycie w takie teorie?

Naya Rivera
Autor: Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Cory Monteith
Autor: AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News
Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE