Hailey Bieber ma nowy tatuaż na szyi. Żona Justina jest... fanką Taylor Swift?!

2019-09-04 11:51 mw
Hailey Baldwin
Autor: Pap Nation / SplashNews.com/East News

Hailey Bieber zrobiła sobie nowy tatuaż. Rysunek pojawił się na szyi żony Justina Biebera, tuż pod wcześniejszym tatuażem ze znakiem krzyża. Krążą plotki, że nowa dziara Hailey Bieber nawiązuje do tytułu płyty... Taylor Swift! Czy to możliwe? Co powiedziałby na to Justin? Jak wiadomo, mąż Hailey nie za bardzo lubi się z Taylor Swift...

Hailey Bieber nie ma co prawda tylu tatuaży, co jej mąż, ale i ona od czasu do czasu lubi przyozdobić ciało niewielkim symbolem lub napisem. Na jej szyi pojawił się właśnie nowy tatuaż. To napis "lover", umieszczony po lewej stronie, niedaleko wcześniejszego tatuażu z krzyżykiem.

Kiedy w sieci pojawiło się zdjęcie nowego tatuażu Hailey Bieber, niektórzy fani stwierdzili, że napis nawiązuje wprost do tytułu siódmego albumu Taylor Swift.

Czy tak jest naprawdę?

HAILEY BIEBER TO "SWIFTIE"?

Nowy tatuaż Hailey Bieber pokazał na swoim Instagramie jego twórca - artysta o pseudonimie Dr. Woo.

Na zamieszczonym przez niego zdjęciu widzimy wyraźnie, że napis "lover" prawie nie różni się od tego z okładki najnowszej płyty Taylor Swift!

Słowo "lover" z tatuażu Hailey Bieber napisane jest niemal identyczną czcionką, co tytuł na płycie Taylor Swift. Jedyne różnice to wydłużona prawa część litery "v" w wersji na szyi Hailey oraz to, że tytuł "Lover" na płycie Taylor Swift pisany jest wielką literą.

Poza tymi szczegółami oba napisy są niemal takie same!

To ciekawe, bo Hailey Bieber nigdy nie zdradzała, że jest wielką fanką Taylor Swift. Wiemy dobrze, że jej mąż od pewnego czasu nie za bardzo dogaduje się z Tay. Konflikt między tą dwójką sięga jeszcze czasów, kiedy Justin Bieber umawiał się z Seleną Gomez. Wszyscy dobrze pamiętamy słynną scenę z gali Billboard Music Awards, kiedy to Taylor skrytykowała z grymasem na twarzy przywitanie Seleny z Justinem.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE