Hailey Bieber już się pogodziła z hejtem? "Nie bierz tego do siebie"

2019-10-22 20:55 mw
Hailey Bieber
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Internetowy hejt zniszczył już życie niejednej gwiazdy. O tym, jak wielką siłę mają nienawistne komentarze w mediach społecznościowych przekonała się choćby była dziewczyna Justina Biebera, Selena Gomez. Z podobnym problemem walczy jego obecna żona - Hailey Bieber. Tyle, że ona próbuje poradzić sobie z hejtem w zupełnie inny sposób.

Życie u boku jednej z największych gwiazd muzyki z pewnością nie jest łatwe i choć Hailey Baldwin sama wychowała się w rodzinie znanych aktorów, dopiero jako dziewczyna, a później żona Justina Biebera doświadczyła, jak wielkim problemem może być sława. 

Niedawno Hailey przytoczyła zabawną opowieść Roberta Pattinsona o stalkerce i widać, że temat fanów i antyfanów mocno zaprząta jej głowę. Na Insta Story modelki pojawił się wpis o hejterach. Wynika z niego, że Hailey Bieber znalazła dobry sposób na radzenie sobie z nienawiścią w sieci.

HEJTER TO ZDEZORIENTOWANY WIELBICIEL?

Wygląda na to, że Hailey Bieber zrozumiała, iż walka z hejterami nie ma najmniejszego sensu i znacznie lepszy efekt może przynieść ich ignorowanie. 

>> Justin Bieber pokazał zdjęcie Hailey w mini. "Uwaga, sexy żonka!"

Na Instagramie żony Justina pojawił się wpis na temat powodów, które napędzają przynajmniej niektórych hejterów:

Hejterzy są zdezorientowanymi wielbicielami. widzą w tobie coś, czego sami chcą. Po prostu nie wiedzą, jak to zwerbalizować. Nie bierz tego do siebie.

Hailey Bieber - Instagram Story
Autor: instagram.com / Hailey Bieber

Czy takie podejście sprawi, że Hailey Bieber lepiej będzie sobie radzić z nienawistnymi komentarzami pod swoim adresem? Oby! Hejt w internecie to bardzo poważny problem, a nieumiejętność radzenia sobie z hejterami może prowadzić do poważnych konsekwencji.

NAJNOWSZE