Justin Bieber pokazał zdjęcie Hailey w mini. "Uwaga, sexy żonka!"

2019-10-22 15:05 mw
Hailey Bieber i Justin Bieber
Autor: instagram.com / Justin Bieber, Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Justin Bieber uwielbia chwalić się żoną. I nic dziwnego, bo Hailey Bieber to naprawdę piękna dziewczyna. Na Instagramie piosenkarza właśnie pojawiło się nowe zdjęcie jego żony. Justin Bieber rozpływa się w komplementach pod adresem Hailey ubranej w białą sexy mini. Zobaczcie sami!

Trwa drugi miesiąc miodowy Justina i Hailey i trzeba przyznać, że młody mąż póki co spisuje się na medal. Justin nie tylko nie spoczął na laurach, ale chyba coraz wyżej stawia sobie poprzeczkę w uszczęśliwianiu swojej ukochanej. 

UWAGA, SEXY ŻONKA!

Wystarczy spojrzeć choćby na najnowszą fotkę żony, jaką Justin Bieber opublikował na swoim Instagramie.

😍😍😍😍 UWAGA, SEXY ŻONKA 🚨 ULUBIONA ZE WSZYSTKICH LUDZI

- napisał Justin przy fotce uśmiechniętej zalotnie Hailey Bieber, z drinkiem w dłoni, ubranej w sexy białą mini.

Jak rozumiemy, zdjęcie pochodzi ze ślubnego albumu piosenkarza i modelki. Chociaż trochę mylące mogą być szpilki Hailey, bo przecież wiemy, że przez większość swojego ślubu paradowała w trampkach... xD

Justin Bieber i Hailey Baldwin poznali się w 2009 roku. Oboje byli wtedy nastolatkami, a sławnemu już wtedy piosenkarzowi przedstawił ją ojciec Hailey, Steve Baldwin.

Justin i Hailey spotkali się ponownie po dwóch latach. Dopiero wtedy się zaprzyjaźnili, ale o romansie nie było jeszcze oczywiście mowy. Bieber spotykał się wtedy z Seleną Gomez.

Kanadyjczyk rozstał się z Seleną w 2014 roku. Po zakończeniu związku mocno zaprzyjaźnił się z Hailey i media zaczęły plotkować o ich romansie. Artysta jednak konsekwentnie zaprzeczał, że łączy go z Hailey coś więcej, niż tylko przyjaźń.

Wierni fani piosenkarza długo wierzyli w zapewnienia swojego idola, jednak na przełomie 2015 i 2016 roku okazało się, że plotki się potwierdziły. Hailey i Justin oficjalnie stali się parą 4 stycznia 2016 roku. To właśnie tego dnia zrobiono słynne zdjęcie ich pierwszego oficjalnego pocałunku.

Związek Hailey i Justina przechodził małe i duże kryzysy, włącznie z głośnym rozstaniem jeszcze w 2016 roku. Para "odlajkowała się" nawet na Instagramie.

Ale nie na zawsze :) W 2018 roku niespodziewanie Justin Bieber i Hailey Baldwin znów zostali parą. Dalszą historię na pewno dobrze pamiętacie: oświadczyny, ślub, drugi ślub... <3

NAJNOWSZE

Materiał partnerski