Justin Bieber i Hailey Bieber

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Hailey Bieber pokazała goły brzuch. Co z tą ciążą?

2021-07-30 9:25

Justin i Hailey Bieber przez lata swojego związku przyzwyczaili się już, że głównym tematem niektórych mediów plotkarskich są... kolejne rzekome ciąże modelki. Ciążowego brzuszka u celebrytki paparazzi wypatrywali już krótko po tym, jak skończyła ona dwadzieścia lat. Ostatnio jednak Bieberowie sami rozpętali domysły. Teraz Hailey pokazała goły brzuch i chyba wszystko jest już jasne.

Większy posiłek, niekorzystna kreacja czy powiew wiatru i... celebrytki masowo są (według mediów) w ciąży. Doniesienia o błogosławionym stanie gwiazd to ulubiony temat mediów plotkarskich i fanów, nic więc dziwnego, że dziennikarze w każdym zaokrąglonym brzuszku upatrują ciąży. Przekonała się o tym Hailey Bieber, która w ostatnich latach była "w ciąży" zapewne już kilkanaście razy.

Paparazzi upatrują śladów powiększania rodziny Bieberów niemal od początku związku Justina z Hailey. Plotki dodatkowo podsyca fakt, że Justin Bieber naprawdę lubi dzieci i wiele razy podkreślał, że chciałby mieć dużą rodzinę. Jednocześnie jednak gwiazdor zawsze zaznaczał, że ostateczna decyzja o dziecku należy do jego ukochanej.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Hailey Bieber pokazuje brzuch

Ostatnio jednak plotki o dziecku podgrzali sami Bieberowie. Gdy jedno ze swoich zdjęć z żoną Justin Bieber podpisał "mama i tata", media szybko ogłosiły ciążę Hailey Bieber. Dodatkowo zamieszanie zwiększyło się, gdy wychodząc z ostatniej gali Hailey sugestywnie (a może przypadkowo?) trzymała brzuch.

Teraz modelka dodała na swój Instagram zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jej nagi brzuch i... to by było na tyle z plotek o ciąży! Hailey Bieber może pochwalić się idealnie płaskim brzuchem, a ci, którzy w ostatnich dniach widzieli tam krągłości, mogą pożegnać się ze swoją wersją zdarzeń.

Jest oczywiście jeszcze możliwość, że Hailey Bieber chce nas zmylić i dodaje na Instagram stare zdjęcia. Ale to byłaby już chyba teoria spiskowa, prawda?