Hailey Baldwin jest w ciąży?! Justin pokazał wymowne zdjęcie. I ten PODPIS

2018-11-13 15:55
Justin Bieber i Hailey Baldwin - Instagram
Autor: instagram.com

Justin Bieber wraca ostatnio na Instagram tylko po to, by pokazać, jak wielką pała miłością do Hailey Baldwin. Muzyk pokazuje wspólne fotki ze słodkimi podpisami. Takiego zdjęcia jeszcze nie widzieliście. Czy to sygnał, że Hailey Baldwin JEST W CIĄŻY?

Justin Bieber mocno zaskakuje swoich fanów, publikując na Instagramie coraz bardziej odważne zdjęcia z Hailey Baldwin. Na co dzień Jus bardzo unika udzielania się w mediach społecznościowych, a już na pewno nie pokazuje szczegółów ze swojego życia. Dlatego takie fotki to prawdziwa gratka dla jego fanów.

Po ostatnim zdjęciu, na którym Justin Bieber i Hailey Baldwin gorąco się całują, piosenkarz pokazał kolejne, bardzo romantyczne zdjęcie.

Justin Bieber i Hailey Baldwin na Instagramie - Hailey Baldwin jest w ciąży?

Na najnowszym zdjęciu Justin Bieber i Hailey Baldwin leżą półnago w miłosnym uścisku. Na czarno-białym zdjęciu piosenkarz jest wtulony w swoja ukochaną i nie ma wątpliwości, ze czuje się z nią najbezpieczniej i najspokojniej na świecie. Zdjęcie opatrzone jest niemniej uroczym podpisem. I to właśnie ten podpis może wywołać prawdziwą burzę.

Moja mała fasolka

- napisał Justin Bieber.

Nie od dziś wiadomo, że para spodziewająca się dziecka często mówi na swoje maleństwo w brzuchu "fasolka"! Czy to oznacza, że Hailey Baldwin jest w ciąży? Para nie ukrywała nigdy, że marzy o założeniu rodziny. I choć według ich znajomych oboje mają jeszcze czas na potomstwo, ich decyzja może być przecież znacznie inna.

>> Justin Bieber i Hailey Baldwin wkrótce będą mieli dziecko? A na tym nie koniec!

To byłaby prawdziwa sensacja.

Myślicie, że Hailey Baldwin jest w ciąży i Justin Bieber w ten sposób ogłosił to światu?

Wyświetl ten post na Instagramie.
My little bean Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
NAJNOWSZE