Justin Bieber i Hailey Baldwin wkrótce będą mieli dziecko? A na tym nie koniec!

2018-11-07 8:00
Justin Bieber i Hailey Baldwin - Hotplota.pl
Autor: Pap Nation / SplashNews.com/East News

Hailey Baldwin nie jest zadowolona...

Obecnie Justin Bieber i Hailey Baldwin robią wszystko, aby ich rodziny spędzały ze sobą jak najwięcej czasu. Nie jest to bardzo trudne, bo już teraz obie rodziny bardzo się lubią, podobno mają ze sobą wiele wspólnego, przede wszystkim wyznają te same wartości. Mają podobne priorytety i łączy ich to samo wyznanie. Wszyscy są także zaangażowani w pomoc Hailey i Justinowi w ich wspólnym życiu.

>> Cheryl i Liam Payne wystąpią na jednej imprezie! Są na siebie skazani?

JUSTIN BIEBER JUŻ CHCE MIEĆ DZIECI?

Jest jeszcze jedna rzecz, która łączy obie rodziny, to myśl o posiadaniu przed Justina i Hailey dziecka! Jak podają zagraniczne źródła świeżo upieczeni małżonkowie nie wykluczają założenia rodziny w niedalekiej przyszłości.

„To naprawdę szczęśliwy i ekscytujący czas dla ich rodzin. Gdzieś na horyzoncie mają wizję wnuka. Justin chciałby mieć dużo dzieci z Hailey, więc chce żeby to nastąpiło jak najszybciej. Są małżeństwem, on chce powiększyć rodzinę, wie, że byliby wspaniałymi rodzicami” - podało źródło.

Niestety para może mieć małe spięcie w tej kwestii. Bo choć Hailey nie jest całkowicie przeciwna idei posiadania dziecka, to chce z tą decyzją jeszcze zaczekać. Nadal chce pracować i rozwinąć się zawodowo zanim zostanie mamą.

Justin chyba trochę się pospieszył… Przecież zdążą jeszcze mieć gromadkę dzieci, prawda?

Justin Bieber i Hailey Baldwin
Autor: Pap Nation / SplashNews.com/East News
Justin Bieber i Hailey Baldwin
Autor: VALA/Broadimage/Broad Image/East News

Zobacz też: 

NAJNOWSZE