Gwyneth Paltrow czuła, że się rozwiedzie z Chrisem Martinem już 3 lata przed rozstaniem! A on?

2020-08-07 11:16 KP
Gwyneth Paltrow i Chris Martin w 2014 roku
Autor: Colin Young-Wolff/Invision/AP/East News

Gwyneth Paltrow i Chris Martin przez lata uchodzili za jedną z najpiękniejszych par showbiznesu. Aktorka i muzyk sprawiali wrażenie osób o podobnej wrażliwości i zainteresowaniach, a ich dwójka dzieci - Apple i Moses - dopełniały obrazu sielanki. Gwyneth i Chris rozstali się jednak w 2014 roku. Co ciekawe, do dziś pozostają jednak dobrymi przyjaciółmi.

Rzadko której parze udaje się po rozstaniu utrzymać tak dobre stosunki, jak to się stało w przypadku Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina. Para poznała się w 2002 roku na koncercie Coldplay, a już rok później była małżeństwem. Aktorka i muzyk przez lata uchodzili za idealną parę, żyjąc z dala od mediów i zachowując swoje życie osobiste całkowicie dla siebie.

Dlatego, gdy w 2014 roku para ogłosiła rozstanie, fani byli w szoku. Sama Gwyneth Paltrow zapewniała jednak w oświadczeniu na swojej stronie Goop: "Jesteśmy jednak i zawsze będziemy rodziną i pod wieloma względami jesteśmy bliżej niż kiedykolwiek". Dziś już wiemy, że to nie były puste słowa! Mimo, że oboje żyją w nowych związkach, mają doskonały kontakt, a Chris Martin uczestniczył nawet w podróży poślubnej Gwyneth i jej nowego męża, Brada Falchuka.

Gwyneth Paltrow zdradza kulisy rozstania z Chrisem Martinem

Teraz Gwyneth Paltrow wróciła wspomnieniami do tamtych ostatnich lat w towarzystwie wokalisty Coldplay. W swoim nowym eseju dla brytyjskiego Vogue aktorka przyznała, że przeczuwała rozstanie już trzy lata, zanim ono nastąpiło!

To były moje 38. urodziny. Mój były mąż i ja schowaliśmy się na toskańskiej wsi, na wzgórzu w pięknym domku z widokiem na las. Nadchodziła jesień; liście właśnie traciły swój jasnozielony odcień. Wewnątrz domek został doskonale urządzony tak, jak marzy się na urodzinowy wyjazd: przytulny salon z kominkiem, stół kuchenny obfitujący w łupy z pobliskiej farmy - brzoskwinie, pomidory na winorośli, bazylia, jajka. Nie pamiętam dokładnie, kiedy to się stało. Nie pamiętam, który to był dzień weekendu ani pory dnia. Ale wiedziałam - pomimo długich spacerów i wylegiwania się, wielkich kieliszków Barolo trzymanych w rękach - moje małżeństwo się skończyło.

- napisała aktorka.

Łatwo przewidzieć, że Chris Martin, który zapewne dobrze wspominał ten wyjazd, nie będzie zadowolony po przeczytaniu wspomnień swojej byłej żony...

NAJNOWSZE