Te gwiazdy są niebinarne. Emma Corrin, Demi Lovato i inni, którzy ogłosili to publicznie

2021-07-10 18:55 kp

Media na całym świecie pisały kilka dni temu o Emmie Corrin - gwieździe serialu The Crown - która ogłosiła publicznie, że jest osobą niebinarną i nie identyfikuje się jednoznacznie z żadną z płci. Serialowa księżna Diana to jednak niejedyna gwiazda showbiznesu, która zdobyła się na taki coming out. Oto inne znane osoby, które wyznały, że są niebinarne!

Coraz głośniej walczące na świecie o swoje prawa osoby LGBTQIA+ sprawiają, że swój coming out zdobywa się coraz więcej osób, które dotąd ukrywały swoją tożsamość seksualną czy płciową. Ważnym głosem są tu gwiazdy, których "wyjście z szafy" daje wiele odwagi i poczucia własnej wartości ich należącym do tej społeczności fanom.

Ostatnio głos zabrała Emma Corrin. Aktorka serialu The Crown ogłosiła na Instagramie, że jest osobą niebinarną - co oznacza, że nie identyfikuje się ani jako kobieta, ani jako mężczyzna. Celebrytka zapozowała w taśmach spłaszczających biust i poprosiła fanów, by zwracali się do niej z użyciem zaimków she/they.

>> Emma Corrin jest osobą niebinarną. Zapozowała z taśmami spłaszczającymi biust!

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Niebinarne gwiazdy

Nie tylko Emma Corrin należy jednak do gwiazd, które uważają się za osoby niebinarne. Sprawdźcie w galerii, którzy celebryci zdobyli się wcześniej na podobne wyznanie!

NAJNOWSZE