Gwiazdy, które kochają BTS! Takich fanów można pozazdrościć

2020-08-22 16:00 KP
BTS
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

BTS to dziś największe gwiazdy k-popu na świecie i jeden z najpopularniejszych zespołów w historii. Gdy muzycy zaczęli podbijać światowe rynki, było tylko kwestią czasu, aż panami zainteresują się również inne gwiazdy. I tak dziś BTS mają grono wiernych fanów wśród najbardziej znanych muzyków, celebrytów czy prezenterów. Oto ci, którzy mówią otwarcie, że kochają BTS!

O światowym fenomenie BTS można by napisać niejedną książkę. Panowie bili już rekordy popularności w swojej rodzimej Korei Południowej, gdy zaczęli podbijać również europejski i amerykański rynek. Dziś o BTS mówi się na całym świecie, a premiery ich kolejnych singli i płyt to za każdym razem ogromne wydarzenie. Nie dziwi więc, że BTS zainteresowały się też inne gwiazdy.

Na Hotplota.pl sprawdzamy, które gwiazdy to zadeklarowani fani BTS!

Sonda
Lubisz ich muzykę?

Najsłynniejsi fani BTS

1. Shawn Mendes

Shawn Mendes poznał chłopaków z BTS w 2017 roku podczas gali American Music Awards. Jakiś czas później wokalista przyznał, że rozmawiał z muzykami o duecie i dodał: "kocham ich i ich fanów".

Wyświetl ten post na Instagramie.
🧡 Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

2. Tyra Banks

Supermodelka miała okazję spotkać BTS podczas gali Billboard Music Awards w 2018 roku, kiedy to razem z muzykami zapozowała do ujęcia na Instagram. Tyra wypowiadała się później o wokalistach w samych superlatywach.

3. James Corden

James Corden był jednym z pierwszych prezenterów, który poświęcił zespołowi cały swój program. Podczas pamiętnego nagrania panowie zagrali z Ashtonem Kutcherem m.in. w chowanego i było widać, że świetnie się razem bawią.

4. Charlie Puth

Charlie Puth już w 2017 roku mówił, że jest fanem muzyki BTS. Co ciekawe, to BTS jako pierwsi docenili jego twórczość, już w 2015 roku chwaląc na Twitterze jego numer We Don’t Talk Anymore i nagrywając własny cover pioseni.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Just napped sup Post udostępniony przez CHARLIE PUTH (@charlieputh)

5. Halsey

Znajomość Halsey i BTS wykracza daleko poza grzecznościowe, wspólne zdjęcia na gali. Gwiazdy nagrały razem singiel Boy With Luv, a sama wokalistka wysłała kiedyś kolegom paczkę churros. W zamian dostała od nich koreańskie cukierki ;)

6. Camila Cabello

Camila Cabello też nie szczędziła BTS słów uznania.

Myślę, że są super utalentowani i fajni. Wkładają dużo pracy w swoją choreografię i jej wykonanie. Widać, że naprawdę ciężko pracują i bardzo to szanuję.

- mówiła.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE