Selena Gomez jest fanką k-popu! Nagrała singiel z Blackpink!

2020-08-12 16:09 KP
Blackpink, Selena Gomez
Autor: Roger Kisby/Getty AFP/East News; Invision/Invision/East News

K-pop w dalszym ciągu podbija cały świat i nic dziwnego, że "nasze" rodzime gwiazdy coraz bardziej interesują się hitami azjatyckich kolegów. Po gigantycznym sukcesie BTS uwagę skupiają teraz na sobie również dziewczyny z Blackpink, które cieszą się setkami milionów wyświetleń na Youtube. Ten licznik jeszcze bardziej podskoczy, gdy dołączy do nich... Selena Gomez!

Do tej kolaboracji prędzej czy później po prostu musiało dojść! Selena Gomez już od dawna podglądała dziewczyny z Blackpink i świat k-popu, a o potencjalnej współpracy gwiazd mówiono już od kilku tygodni. Teraz obie strony potwierdziły, że czeka nas prawdziwa bomba - wspólna piosenka Blackpink i Seleny Gomez!

Każdy fan k-popu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, kim są dziewczyny z Blackpink. Choć Jisoo, Jennie, Rosé i Lisy nie zdążyły wydać jeszcze debiutanckiego albumu, podbijają Youtube kolejnymi singlami. Ich ostatni numer How You Like That z końca czerwca został wyświetlony w serwisie już prawie pół miliarda razy!

Selena Gomez i Blackpink razem

Po współpracy Blackpink z Lady Gagą przy singlu z jej najnowszej płyty zatytułowanym Sour Candy, przyszedł czas na kolejną niezwykłą współpracę. Selena Gomez i Blackpink ogłosiły właśnie, że ich wspólny singiel ukaże się 28 sierpnia. Tytuł piosenki to na razie tajemnica!

Czekacie?

NAJNOWSZE