Co za spotkanie!

Gwiazdy "Idola" spotkały się po ponad dwudziestu latach. Alicja Janosz ma dla pozostałych uczestników pewną propozycję

2024-06-25 21:29

Alicja Janosz w 2002 roku została zwyciężczynią pierwszej edycji programu "Idol". Program otworzył młodej wokalistce drogę do kariery. Dziś Alicja nagrywa płyty i sporo koncertuje. Ostatnio wystąpiła na jednej scenie z Szymonem Wydrą, który musiał uznać wokalną wyższość Janosz i w talent show ostatecznie zajął trzecie miejsce.

Program "Idol", który miał formułę konkursu wokalnego okazał się być prawdziwym hitem. Pierwszą edycję emitowano na antenie Telewizji Polsat od 5 kwietnia do 30 czerwca 2002 roku. W finałowej dziesiątce znaleźli się Ania Dąbrowska, Ewelina Flinta, Alicja Janosz, Tomasz Makowiecki, Paweł Nowak, Jakub Rutnicki, Małgorzata Stępień, Patrycja Wódz, Szymon Wydra i Michael Zawitkowski. W finałowym starciu najlepsza okazała się Alicja Janosz, która zdobyła aż 40% głosów, które widzowie wysyłali w głosowaniu SMS-owym. Dzięki wygranej w programie Alicja Janosz mogła wydać swoją debiutancką płytę. Krążek zatytułowany po prostu "Ala Janosz" ukazał się nakładem wytwórni BMG 4 listopada 2002 roku.

Pamiętacie uczestników 1. Edycji programu Idol? Wśród nich byli popularni muzycy a nawet poseł

Gwiazdy "Idola" spotkały się po latach!

Alicja Janosz wygrywając "Idola" miała jedynie 17 lat i była najmłodszą uczestniczką pierwszej edycji. Nie tylko ona jednak zrobiła zawrotną karierę. Na muzycznej scenie nadal z ogromnym powodzeniem działają także Tomasz Makowiecki, Ania Dąbrowska, Ewelina Flinta czy Szymon Wydra. Co ciekawe, Jakub Rutnicki zdecydował się na zupełnie inną ścieżkę kariery. Dziś były uczestnik talent show, spełnia się w roli polityka!

Alicja Janosz, podobnie jak wielu innych uczestników "Idola" sporo koncertuje. Podczas jednego z występów miała okazję spotkać swojego dawnego kolegę - Szymona Wydrę - czym pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych.Szymon Wydra nie krył radości ze spotkania z Alicją Janosz i wziął ją na ręce "jak zwykle bez pytania", jak zauważyła wokalistka.

Co za spotkanie. Wczoraj koncertowaliśmy na jednej scenie w Prudniku z moim idolowym bratem Szymonem Wydrą (...). Stęskniłam się za tą IDOLową ekipą. Robimy jakieś spotkanie klasowe? - napisała Alicja Janosz na swoim Instagramie.

Na zaproszenie Alicja Janosz odpowiedziała już Małgorzata Stępień:

Ja bardzo chętnie!!!! 😃😍Miło by było się z Wami zobaczyć. ❤️Dawajcie znać, kiedy i gdzie. 😍Całuję Alusiu!!!! - napisała w komentarzu uczestniczka "Idola".

Myślicie, że spotkanie dojdzie do skutku?

Listen on Spreaker.