Gwiazdy bawią się na imprezie Rihanny! Liam Payne i Maya Henry, Winnie Harlow i inni

2019-12-03 13:14 kp

Gala The Fashion Awards 2019 w Londynie była dopiero wstępem do tego, co gwiazdy lubią najbardziej - afterparty. Po tegorocznej ceremonii własną imprezę urządziła Rihanna, która podczas gali zdobyła jedną ze statuetek. Razem z nią świętowała część gwiazd, która wcześniej pozowała na czerwonym dywanie. Zajrzyjcie za kulisy!

Rihanna wyszła w tym roku z gali The Fashion Awards 2019 ze statuetką Urban Luxe za wkład w modę sportową z jej marką Fenty. The Fashion Awards to najbardziej prestiżowa gala modowa w Wielkiej Brytanii, zatem RiRi miała powody do świętowania. I oczywiście nie świętowała sama.

Rihanna urządziła w tym roku własną imprezę po ceremonii, na którą zawitała ładna reprezentacja gwiazd. Kto bawił się razem z nią?

Gwiazdy na imprezie Rihanny

Po gali Rihanna zrzuciła elegancką sukienkę i pokazała się w seksownej, czarnej mini z obszerną skórzaną kurtką. Na tle neonu z nazwą jej firmy pozowali m.in. Winnie Harlow, Liam Payne i Maya Henry, porzucona przez Brooklyna Beckhama Hana Cross czy zakochana od niedawna w Pete Davidsonie Kaia Gerber.

Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz też:

NAJNOWSZE