Gwiazdy na The Fashion Awards 2019. Kto wypadł najlepiej? [ZDJĘCIA]

2019-12-03 10:30 kp

W Royal Albert Hall w Londynie odbyła się najważniejsza brytyjska gala mody - The Fashion Awards 2019. Na czerwonym dywanie pojawiła się cała masa gwiazd kina i muzyki w kreacjach od najlepszych projektantów. Kto przygotował się najlepiej i zabłysnął na ściance? Zobaczcie zdjęcia na hotplota.pl!

Gwiazdy tłumnie zjawiły się na najważniejszym wydarzeniu w świecie brytyjskiej mody tego roku - The Fashion Awards 2019. Podczas corocznej gali wyróżnia się te marki i projektantów, którzy w ciągu poprzednich dwunastu miesięcy najbardziej wyróżniali się w modzie i mieli na nią największy wpływ. Prestiżowa impreza przyciąga celebrytów, którzy pozują na czerwonym dywanie w kreacjach od największych projektantów.

Gwiazdy na The Fashion Awards 2019

Na gali w Royal Albert Hall zaprezentowali się m.in. Nicole Scherzinger, Ellie Goulding, Charli XCX, Kylie Minogue, James Blunt z żoną Sofią Wellesley, Anne-Marie, Zara Larsson, Leigh-Anne PinnockJade Thirlwall z Little Mix, Pixie Lott, Liam Payne i Maya Henry, Donatella Versace, Rita Ora czy Irina Shayk.

Kto wypadł najlepiej? Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz też:

NAJNOWSZE