Ed Sheeran, Emily Ratajkowski i inne gwiazdy, które skończą w tym roku TRZYDZIESTKĘ

2021-01-09 22:00 kp

Witamy w dorosłości! W 2021 roku kolejnym gwiazdom stuknie trzydzieści lat, a to oznacza, że dołączą do grona tych "prawdziwych" dorosłych, a nie żyjących jeszcze młodością dwudziestolatkom :) Choć oczywiście życzymy im, by nigdy nie stracili młodzieńczej energii! Kto skończy w 2021 roku trzydzieści lat? Sprawdźcie!

Wiele osób uważa, że skończenie trzydziestu lat to prawdziwy, życiowy przełom. Dwudziestokilkulatkowie zazwyczaj z pewnymi obawami myślą o trzydziestych urodzinach, jako o pożegnaniu z tą bardziej beztroską częścią dorosłości i wejściem w prawdziwie poważny okres. Świetnie podsumowała to Taylor Swift, która swoje 30. urodziny skończyła w grudniu 2019 roku.

Według mojego aktu urodzenia w tym roku kończę 30 lat. To dziwne, bo część mnie wciąż czuje się jak 18-latka, a część jak 283-latka. Ale aktualnie i naprawdę, mam teraz 29 lat. Słyszałam ludzi, którzy twierdzą, że trzydziestka to dopiero zabawa! Zdecydowanie dam wam znać, gdy się o tym przekonam.

- mówiła.

W 2021 roku świat showbiznesu przywita całą masę nowych trzydziestolatków. I to bardzo znanych! Kto będzie dmuchał w tym roku trzydzieści świeczek na torcie? Sprawdźcie!

ESKA XD #013

Oni w 2021 roku skończą trzydzieści lat

NAJNOWSZE